Son Dakika

Fener beraberliğe sevindi!

20 yıla yakın Kadıköy’de kazanamayan Galatasaray, Fenerbahçe’yi beraberliğe sevindirdi!

Yok efendim; gelenek yine bozulmamış… Galatasaray, Kadıköy’de 20 yıldır kazanamıyormuş… Bu söylenenlerin hepsinde Fenerbahçe taraftarı kendine göre haklı. Peki 20 yıldır Kadıköy’de kazanamayan Galatasaray’a karşı beraberliğe razı olan Fenerbahçe’deki bu bayram havası nedir?.. Benim bildiğim büyük takımlar evlerinde oynadıkları maçlarda galibiyet alamazlarsa üzülürler. Ama Fenerbahçe’de tam tersi... Karşılaşma öncesi Fenerbahçeli futbolculara, “Bu maçtan 1 puan hanenize yazılacak maça çıkmayın” deseler hiç tereddüt etmeden kabul ederlerdi. Gerçi futbolcular da 1 puana razı olmakta haklı ne de olsa bu sene düşmemek için mücadele veriyorlar!..

Fenerbahçe 11 kişi oynadı!

Hemen hemen her maç sonrası Galatasaray’a haksız yere verilen kararları eleştiriyoruz. Nedense en büyük hatalar da Galatasaray’a karşı yapılıyor. Fatih Hoca’nın dün yaptığı açıklamaya katılıyor, tamamen hak veriyorum.

Çünkü Fenerbahçe, Ali Palabıyıkla beraber 11 kişi mücadele etti. Palabıyık’ın hangi hatasını sayayım ki?.. Sabaha kadar saysam bitmez... Her mücadele sonrası Fenerbahçe cephesinden şöyle bir açıklama duyuyorum: “Hakemden biz de memnun değiliz!” Hakemlerin hepsi Fenerbahçe’ye çalıştığı için memnun değiller. Çünkü hakemler şu an Fenerbahçe’ye arka çıkmasaydı Fenerbahçe düşme potasından çıkamazdı…

Yorumlar

Yazara ait diğer yazılar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.