Son Dakika

Küçük ilahların VIP takıntısı!

İstiklal Savaşı kumandanı paşaları idamla yargılatan; seçilmiş başbakanları astıran çirkin bir geleneğin temsilcileri kendileri çünkü.

Suriyeliler, mezhepçi, ırkçı, ayırımcı bir zalimden kaçtılar. Bu insanlık düşmanı, ülkesini yıllardır "tek bir parti"nin hâkimiyetinde, özgür seçimlerin olmadığı bir ortamda baskıyla yönetiyor.

Bu diktatör, evlerini, şehirlerini, ailelerini yok ettiği için milyonlarca Suriyeli ülkemize sığındı. Bazıları bu mazlumlardan nefret ediyor. Peki hepsinden mi? Hayır.

Sevdikleri, bağırlarına bastıkları, "başlarına taç ettikleri Suriyeliler" de var. Sözcü Gazetesi’nin yazarı, ultra Esedçi Hüsnü Mahalli gibi. Yani sorun, Suriyeli olmaları değil. Kendilerine benzeyenlerle hiçbir problemleri yok.

Hüsnü Mahalli, "İstanbul seçimlerinde AK Parti tökezlerse, dünya rahat bir nefes alacak" buyurmuş. Hangi dünya?

Bir asırdır, sömürgecilerin kucağında büyüyüp, palazlanıp, kendi halkına her türlü eziyeti layık gören Ortadoğu'nun diktatörler dünyası mı? Sırf, Batılı efendileri daha fazla sivri dişlerini boynumuza iştahla geçirsin diye, her türlü mezhepçi-ırkçı fitneyi toplumlarımızın arasına atan; bu sayede bahşedilmiş iktidarlarını biraz daha sürdürebilmenin derdinde olan kuklaların dünyası mı rahatlar?

Esedperest bu zavallı köleler, AK Parti'den; ezilen, horlanan mazlumların ABD'nin darbelerini püskürtebileceğini gösterdiği için nefret ediyorlar. Çünkü, yıllarca seçim yaptırmadan, "tek partili" uyduruk demokrasiler sayesinde milletin ensesinde boza pişirmeye alışmışlardı. Halk biraz silkinip, başını kaldırsa, Batılı efendileri "darbeleriyle" yardımlarına koşardı. Artık bu da para etmiyor.

Onlar halka tepeden bakan, sadece Anadolu'yu değil; tüm İslam dünyasındaki halkları aşağılayan "köleleştirilmiş" azgın bir azınlıktılar. Hepsi birbirlerine benziyorlar. Kendilerini adeta küçük birer "ilah gibi" görüyorlar.

Onun için, saltanatlarını yıkıp, kendilerinin de üzerinde yaşadıkları toprakları mamur eden; düşmanlarına karşı ordusunu güçlendiren; ordusu ile milletini tek bir vücut haline getiren; halkının arasına bölücülük mikrobunu atanlara göz açtırmayan kim varsa ondan nefret ediyorlar. Erdoğan'dan nefret etmelerinin sebebi bu.

Halkın iktidarını tökezletmek, yeniden bizi kurtlar sofrasına meze yapmak için makyajlayıp önümüze çıkardıkları adaylarının VIP takıntısını anlayışla karşılayın. Boyalar döküldükçe altından o çok sevdikleri Beşar Esed'e öykünen küçük ilahçıklar zuhur ediyor çünkü.

Devletin valisine küfretmesine ise şaşırmayın. İstiklal Savaşı kumandanı paşaları idamla yargılatan; seçilmiş başbakanları astıran çirkin bir geleneğin temsilcileri kendileri çünkü.

Yorumlar

Mehmet Özdere Bak kardeşim geç bunları senin yazdıkların aynı AKP ye tarif ediyor. Millet karnını zor doyuruyor.Akp artık 2002 çizgisinden çoktan uzaklaştı. AKP artık garip guraba partisi değil bir avuç milleti tepeden bakan çıkarcı gurubun partisi.

Mustafa Evet hocam tam da bu nokta nefislerini ilah edinenler ile Alemlerin Rabbi olan Allah CC ilah edenler arasında ki mücadele kıyamete kadar da devam edecek peki biz hangi taraftayiz

Faruk Ak parti milli ve dış politikalardaki bu ülkeye katkıları son 150 yılın toplamından fazla. Net. Amaa 16 yıldır tepsi içinde oylarını akp ye sunan bu millet şunu bekliyor. 1.vip leşen belediye ve bürokrasiden usandık, 2002 öncesi ne benzediniz, md seviyesinde bile lüks pahalı araçların kullanımları artarak devam ediyor, yürütme bunu önleyemiyor. 2, politikacı ve belediyeler deki 15 temmuz dan kalan aşırı uç ve fetö bakiyeleri hala duruyor, 3, Rüşvet hala çözülemeyen öncelikli sorun Ak parti ve mhp seçmeni bunlara rağmen psikolojisine rağmen oy nasıl verecek.

Yazara ait diğer yazılar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.