Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ne Kürtler terörist ne de teröristler Kürt!

ABD’nin başındaki deli, “Türkiye, Kürtleri vurursa onları ekonomik yönden mahvederiz…” hezeyanıyla bizi tehdit ediyor. Trump’ın “Kürt” dediği PKK/YPG terör örgütüdür. Saddam’ın arkasında durup, Kürtleri katledenin aslında ABD olduğunu, kendi kurduğu DEAŞ eliyle Kürtleri öldürttüğünü bilmediğimizi zannediyor.

Batılı emperyalist ülkeler ne zaman bir Kürt’e el uzatıp yardım etmişler? Onların işi gücü maşa olarak kullandıkları teröristleri, eğitip, donatıp; Kürtlerin, Arapların, Türklerin başına musallat etmektir. ABD, kullandığı terör örgütünü “Kürt halkı” şemsiyesi altına alıp meşrulaştırmak ve terör devletine giden yolu masumlaştırmak istiyor.

ABD, 100 yıllık emperyalizm planına hayat vermek için bir deliyi ve PKK terör örgütünü kullanıyor.

TÜRKİYE KÜRTLER’İN DE ANAVATANIDIR!

Malazgirt, Çaldıran, Mercidabık, Sarıkamış, Çanakkale, Kurtuluş Savaşı, Türkiye’nin Kürtlerin de anavatanı olduğuna şahittir. Hatta bugün İran, Irak ve Suriye’de yaşayan, Batı’ya göç etmiş diaspora Kürtlerinin de Anavatanı Türkiye’dir.

ABD’nin kurduğu, eğittiği, silah verip Kürtlere, Araplara ve Türkmenlere musallat ettiği DEAŞ; Irak’ta ve Suriye’de ortalığı yakıp yıkarken kaçan tüm masum halkları; etnik ve dini ayırım yapmadan kabul eden ve koruyan Türkiye’dir. DEAŞ, PKK/YPG’nin zulüm ateşinden kaçan 300 bin Kürt hala Türkiye’nin sahip çıkmasıyla ülkemizde huzur içinde yaşıyorlar.

Türkiye’nin Kürtler’le bir sorunu olmadığını tüm dünya gibi Trump da biliyor. Batı’nın ve ABD’nin derdi Kürt halkını korumak değil, kendi emelleri için kullanmaktır. ABD’nin, Kürt halkını bölgedeki hedeflerine ulaşmak için maşa olarak kullanmak dışında bir amacı yoktur. Trump, Kürt halkının kara gözüne, kara kaşına hayran değildir. Eline silah verdiği teröristlerin ABD için ölmesine/öldürmesine hayrandır sadece.

İKİNCİ İSRAİL’E İZİN VERİLMEYECEK!

İngiltere’nin Arapları Osmanlıya karşı kullanıp İsrail’e giden yolu nasıl açtığını biliyoruz. 100 yıl sonra ABD, Kürtleri kullanarak İsrail’in beka sorununu halletmek istiyor. Kürtleri İsrail’in “bekasına” kurban etmek isteyen ABD’ye Türkiye izin vermeyecektir…

Varlığını İsrail’in varlığına adamış Trump ve ABD’nin; Kürt halkını düşündüğünü iddia etmek zavallılıktır. Bedeli ne olursa olsun; Türkiye, İsrail benzeri ve İsrail’in güvenliğini sağlamak için Ortadoğu’nun bağrına saplanacak ikinci bir terör devletine izin vermeyecektir.

Kürtleri, kullandıkları terör örgütleri ile aynı kefeye koymak bu masum halka yapılabilecek en büyük zulümdür. Buna AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan dışında kimsenin itiraz etmemesi ise bu masum halkın alnına sürülmek istenen kara lekeye çanak tutmaktır.

Ne İslam coğrafyası İsrail gibi yeni bir terör devletini kaldırabilir ne de Müslümanlar İsrail oğullarına dönüştürülecek lanetli bir halk oluşturulmasına izin verir. Türkiye, Müslüman Kürtlerin lanetli İsrail oğullarına dönüştürülmesi projesine izin vermez. Buna engel olacak tek güç Türkiye’dir. ABD’nin bizi hedef almasının sebebi de budur!..

Kürtler, İslam coğrafyasının mazlum ve mağdur halkıdır. Türkiye, bin yıldır birlikte yaşadığı bu halkı teröristlerin, emperyalist Batı’nın, ABD’nin ve lanetli İsrail’in insafına ve terk edemez! Kürtleri, bu zalimlerin, bu katillerin ellinden kurtarmak kadim geçmişimizin, İslam kardeşliğinin bir gereği, Allah’ın da emridir!