Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Neş’e kaynağımız!

Bugün Bayram.

Hüzünlü bir ayrılış yeniden kavuşmanın müphemliğiyle…

Bugün Bayram,

Affolunmuş olarak yeni bir güne uyanmanın ümidi eşliğinde getirilen Salat-u Selamların gökleri inlettiği bir dem.

Bugün Bayram,

Bir çocuğun hayat binasının inşasındaki önemli yapı taşlarından birisi. Küçük dokunuşları ihtiva eden bellekteki büyük çentiklerin sahibi şeker tadındaki gün.

Bugün Bayram,

Bir babanın evladına vereceği en güzel hediyelerden birisi bugünü yaşamak ve birlikte yaşatmak. Sembollere bezenmiş maneviyatın doruklarına bir babanın omuzuna çıkarak ulaşmanın heyecanının yaşandığı izli gün.

Bugün Bayram,

Her geçen gün çekirdekleşen ailenin genişleme imkânı bulduğu genişledikçe tarifsiz mutluluklara yelken açtığı muhabbetli gün.

Bugün Bayram,

Küslerin yaklaştığı dargınlıkların son bulduğu sevaplı zaman. Affedenin olgunlaştığı olgunlaştıkça büyüdüğü, saygınlaştığı eşsiz gün.

Bugün Bayram,

Ocakların şenlendiği, büyüklerin heyecanla beklediği evlad-ü ıyalinin bir tebessümüne, bir güzel dileğine dünyaların takas edilemeyeceği nadide an. Hiçbir beklentinin olmadığı karşılıksız fedakârlık timsali büyük yüreklilere ait en şefkatli gün.

Bugün Bayram,

Ehl-i Kubûrun da en sevinçli günü. Yıl boyunca yolunu gözledikleri Fatihalara,Yasinlere kavuştukları huzurlu gün.

Hasılı bugün Bayram,

Büyüğe küçüğe, zengine fakire, kederliye kedersize, ümitliye ümitsize hakiki bir sevinç kaynağı, neşe pınarı.

Iyd-ı Fıtr, Ramazan Bayramımız bayram ola…