Son Dakika

NWO'nun Türkiye'ye sızma girişimleri!

"Avrupa manevi değerlerini ve din(ler)ini diriltmek için diyalog zorunludur."

Öncelikle NWO nedir ve neye hizmet ederi kısaca anlatayım; NWO'nun açılımı New World Order yani Yeni Dünya Düzeni. Bu Yeni Dünya Düzeni'nin aslında Türkiye'yi daha geniş kapsamlı olarak Ortadoğu'yu ilgilendiren ayağı ise "tek dünya dini" dediğimiz olguyu çeşitli projelerle birlikte uygulamaya çalışılmasıdır.

Hatırlar mısınız; Papa'nın Türkiye ziyaretinde söylemiş olduğu şu sözü: "Avrupa manevi değerlerini ve din(ler)ini diriltmek için diyalog zorunludur." Papa'da adı gibi biliyor ki geleneksel Hristiyanlık tedavülde değildir. Bunun yerine "tek dünya dini" olarak Batı'da deizm pompalanması yapılmaktadır. Dünya üzerinde deizmi bu denli tartışmaya açmaları da bunun sebebidir. Şimdi sizlere vereceğim örnekleri dikkatle incelerseniz meseleyi çözeceksinizdir.

Geçtiğimiz günlerde İranlı Masih Alinejad Habertürk'e bir röportaj verdi. İran'lı Alinejad'ı ilk BBC'si ekranlarında gördük. BBC'si Alinejad'ı başörtüsü çıkarma eylemlerinde dünyaya tanıttı. Twitter’ı kasıp kavuran #10YearChallenge akımında başörtüsü çıkarma eylemlerinde kendisi aktif rol oynayıp bizde de belli tipleri ön plana çıkarmışlardı. Başörtüsü çıkarma eylemleri, diyalog safsatası, deizm abartısı, inkârcı proje hocaları'na geniş açıdan hepsi de NWO'nun "tek dünya dini" ayağına hizmettir. İranlı Alinejad'ın ABD Dışişleri Bakanı Pompeo ile görüşmesi ve "özel hayatımızda dini müdahale istemiyoruz" söylemleri NWO'nun İran'da çoktan işe başladığının göstergesidir.

Bunun akabinde asıl meselemiz olan Türkiye'ye bakacak olursak iki kanattan ülkeye girişleri söz konusu. Aile ve Gençlik. Ailenin önemini kaybetmesi, kadınların daha ön planda olması, mesleklerin önemsizleşmesi, herkesin istediği işle uğraşması gibi. Modern sanayi kadın erkek eşitliğini kadın işgücünü kullanmak için getirdi. Kreş işi de modern sanayiyle yayıldı. Kreş ile aileden uzaklaşan çocuk yapay zeka ile daha da uzaklaşmaya başladı. Çocukların teknoloji bağımlılıkları da bu kopuşu kolay kılmakta. Aile ile beraber milli ordu/milletin ordusu kavramı da önemini yitirecektir. Bireyin ve ortak değerleri paylaşan kitlelerin olacağı bir dünya olacak. Gençlik tarafında ise gençlerin inanç ve değerlerini değiştirmeye yönelik çalışmalar yapıldığını görmekteyiz. Toplumsal Cinsiyet Eşitliği adı altında gençlerin yozlaşması ve değerlerinden arındırılması söz konusudur.

Bu projenin bir başka ayağı İngiltere'de homofobiyle mücadele çerçevesinde okullarda eşcinsel ilişkilerin anlatıldığı "No Outsider" programına karşı dini gruplar ayağa kalkmış. Bazı Ortodoks Yahudiler ülkeyi terk etmeyi, bazı Müslümanlar çocuklarını okula göndermemeyi konuşmaktalar. Ve bu projeyi ret etmektedirler. Bununla beraber Katolik Hırvatistan halkı ve meclisinin "kadınları koruma kisvesi altında cinsiyet ideolojisini teşvik ettiğini, eşcinselliği yasallaştırdığını ve geleneksel aile değerlerini zayıflattığını öne sürerek" onlarda bu projeyi ret etmektedirler.

Türkiye olarak bizlerde, NWO'nun bu tarz projelerini ret etmeliyiz. Bir nesil sonra korkarım ki aile ve gençlikten bahsedemeyecek duruma gelebiliriz.

Yorumlar

Ahmet TÖZÜN Toplumal biliç oluşmazsa asıl musibet dine gelen musubettir Allah 'ın hükümleri uygulanamaz hale getirilmişse o zaman kıyameti bekleyelim... Şeriatı ne oluğunu bilmeyen toplum nasıl yönetilebilir.

Yazara ait diğer yazılar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.