Son Dakika

P.çlik!

Celal Fedai’nin dediği gibi “Batı Hıristiyanlığı siyasallaştırdı ama Müslümanlar’ı ‘siyasal İslam’ sopasıyla” dövmeye devam edecek.

Babası belli olmayan çocuğa halk arasında “p.ç” deniyor. Anası-babası belli olduğu halde bugün yeryüzünün her tarafına yayılmış o kadar çok “p.ç” var ki!..

Eğer öyle olmasa, insanlığın “p.çlik tarihi” bu çağda yazılmamış olurdu.

Gizli kapılar ardında “Türkler, Anadolu’dan gitmeli” suflesi verip bir dünya savaşı kurgulayan Trump bir p.çtir! Canı kan çektiğinde parmağının değdiği İslam topraklarına ölüm yağdıran birine “insan” denebilir mi?

Ayasofya Camii’nden yükselen ezanı bahane edip “Türkler’le müzakereler sona ersin” diyen AP üyeleri birer p.çtir. Üye Hıristiyan ülkelerindeki camilerin meyhaneye, kerhaneye çevrilmesine ses çıkarmadıkları için iki kat hem de...

Sömürgeleri Moritanya demirinden araba, Nijer uranyumundan elektrik, Gabon petrolünden akaryakıt, Demokratik Kongo koltanından telefon, Kongo kerestesinden mobilya üretip satan Fransa p.çtir!

İşgal ettikleri Filistin’de dünyanın gözü önünde insanlık tarihinin en aşağılık katliamlarını yapan İsrail faşisti Netanyahu bir p.çtir! Kendi iğrençliğini perdelemek için İslam’a dil uzattığı, Türkiye’yi işgalci gördüğü, bu ülkenin liderine “diktatörlük” yakıştırıp, hakaret ettiği için...

Soykırımcı, işgalci, etnik temizlikçi Netanyahu’nun Türkleri soykırımcı, işgalci, etnik temizlikçi olarak suçlayan oğlu Yair bir p.çtir!

1389’da Sultan Murat’ı şehit eden Miloş Obiliç bir p.çtir!

750 yıl sonra Yeni Zelanda’da camiye saldırıp 50 Müslümanı şehit eden “radikal Hıristiyan” terörist bir p.çtir!

Yeni Zelanda katliamını “anlamsız bir şiddet olayı” diyerek romantik bir saldırı gibi gösteren Papa...

Ve bu alçak saldırıyı “İslam dünyasından kaynaklanan terör” olarak yansıtan “müzmin muhalif” Kılıçdaroğlu için herhangi bir sıfat bile yok maalesef...

Hanımlar, beyler...

İslam dünyasına yönelik kitlesel katliamlar yapılıyor. Kınıyoruz sadece...

Stratejik hedefleri olan saldırılar bunlar. Psikolojik unsurları olan yeni hibrit teknikler kullanılıyor.

Doğuda kıytırık bir konsolosluk binasına taş atıldı bahanesiyle o ülkeyi işgale kalkan Batı...

Eğer kendi canı yansa idi dünyayı dar ederdi...

Eğer edecekse de, tarih tekerrür etsin. Ama etsin...

Yoksa Celal Fedai’nin dediği gibi “Batı Hıristiyanlığı siyasallaştırdı ama Müslümanlar’ı ‘siyasal İslam’ sopasıyla” dövmeye devam edecek.

Bütün p.çlere karşı...

Bütün p.çliğe karşı...

Hep birlikte uyanık olmalıyız. Hamasetle değil ama... Bilgi, akıl ve stratejiyle...

Yorumlar

Hatice Leyla ÖZTÜRK Kaleminize sağlık Üstat

Yazara ait diğer yazılar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.