Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Pedofili yaygınlaşsın diye

Geçtiğimiz Günlerde LGBT haftası dolayısıyla Lut kavmi övüldü. Bu masum bir görüş, hümanist gösteri değildi. Arkasında adım adım ilerleyen bir proje barındırıyordu. Pedofili!

Dünya nüfusunu azaltmak isteyen küresel güç baronları savaşın yanında çeşitli yöntemlerle projesini başarı ile yönetmekte. İlaç sektörü sayesinde her ilaçla yeni bir hastalık üreten güçler, aynı şekilde ideolojilerle de insanları yok ediyor. Grip ilacında bile yeni bir hastalığın tohumu saklı. Düzenli olarak salgın hastalıkların ortaya çıkması tesadüf değil. 1990 yılına kadar Dünya Sağlık Örgütü, LGBT’yi hastalık olarak tanımlıyordu. Ne kadar çok insanı LGBT üyesi yapabilirlerse o kadar azalacaktı üreme çünkü.

Bunun bir sonraki aşaması ise pedofili. Tıpkı LGBT mevzusunda olduğu gibi pedofili için de hastalık değildir sloganları atılmaya başlandı. Ve çeşitli müzik klipleri, dergiler, sinema ve edebiyat eserleri ile de bu görüş dikte edilmeye çalışılıyor.

İlk örnek İngiliz devlet televizyonu BBC’den. BBC, bir pedofili ile yapılan röportajı yayınlıyor. Röportajda, “pedofililerin yargılanmaya değil anlaşılmaya ve yardım edilmeye ihtiyacı var” deniliyor. İngiliz Metro gazetesi ise, yayınladığı haberde sözde uzmanların pedofililer için özel üretilen “çocuk sex robotlarını” kullanmaları gerektiğini yazıyor. LGBT tarafından aynı zamanlarda “süper özgürlük” adı altında bir video paylaşılıyor. Videoda 8 yaşında bir erkek çocuk kadın gibi giyinmiş, makyajlı bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Aynı şekilde yayınlara ülkemizde de rastlıyoruz. Bir müzik klibinde yetişkin kadın şarkıcı (yaş itibariyle çok da yetişkin sayılmasa da ) çocuk kıyafetleri ile karşımıza çıkıyor. Aslında var olmayan bir içecek içiyor, içeceğin rengi cinsiyetsizliği çağrıştırıyor. Odasında cinsel organlara benzeyen oyuncaklar görüyoruz. Sonra şarkıcımız pedobear’ı almak için suya atlıyor. pedobear nedir? küçük kızların peşinde dolaşan bir pedofil imgesidir. Pedofili simgesi bazı çizimler de görüyoruz. Çocuk elbiseleriyle çığlıklar atarak, makyaj yaparak pedofili hastası zengin sapıkların şehvetini kabartıyor bu kliple. Onlarca pedofili simgesi var klipte. İlk mi şarkıcımız? Hayır. Miley Cyrus, Britney Spears, Rihanna ve daha birçok şarkıcı bu şekilde sürüldü piyasaya. Geçmişlerine bakın. Bunlar parlatılıyorlar.

Nabokov’un Lolita adlı kitabını duymuşsunuzdur muhtemelen. Edebiyatta şaheser diye geçer. Oysa tam bir pdeofili kitabıdır. Öyle iğrenç sayfaları var ki… Neden yasaklı değil, anlamak mümkün değil.

Bunun gibi sinemada da ensest, pedofili normalleştiren çok fazla film var. Yerim kısıtlı yoksa uzun uzun yazmak isterdim. En azından kıvılcım olsun.

Gelecek tehlikeli. Çocuklar kafirin hedef tahtasına gelmiş durumda. Sapkınlık normalleştiriliyor. İleriki zamanlarda Allah korusun çok fazla pedofili vakasıyla karşılaşacağız, eğer önlem alınmazsa.

Artık bunları demek, ahlakı savunmak anormal karşılanıyor. Dünya ne zaman böyle bir devre girerse ya helak geldi ya Peygamber. Nübüvvet kapandı. Korkarım tez zamanda kıyamet kopacak! Zira Allah’ı kıyamete zorluyorlar!