Son Dakika

Terör örgütünün siyasi partisi!..

Geçtiğimiz hafta sonu terör örgütü PKK’nın siyasi kolu olduğunu her defasında vurgulamaktan çekinmeyen HDP’nin Ankara’da kurultayı vardı.

Yine şaşırtmadılar, her zaman olduğu gibi, terör örgütü PKK, YPG ve uzantılarının yanında utanmadan durdular. HDP’li Sırrı Süreyya Önder, bölücü başı çocukların katili Abdullah Öcalan’a selam gönderdi. Kurultay adeta terör örgütü PKK ve uzantılarının gövde gösterisine dönüştürüldü.

Sık sık terör örgütü lehine sloganların atıldı. Sırrı Süreyya Önder şu ifadeleri kullandı: “Bölgenin içine itildiği bu haksız savaş sarmalını çok önceden gören, bu konuda defaatle uyaran ve bu ülkede barışın mimarı olması sıfatını hak eden Sayın Öcalan’ı buradan saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum.

Bir de Terör örgütünün siyasi partisi HDP’nin kurultayına giden ve Afrin’den gelen şehit haberleri üzerine halay çekenleri sosyal medyadan gördünüz mü?

Bu terör destekçilerinin devlete kurşun sıkan teröristlerden bir farkları yoktur. Fırsat bulduklarında ellerine silah alıp, devlete, millete de kurşun sıkmakta olduklarını da görüyoruz.

Bir de terör örgütü PKK’nın siyasi kanadı olduğu herkesçe bilinen bu hainlerin Türkiye’nin ‘Afrin’ operasyonu için ‘Afrin halkı direniyor’ şeklinde algılara dönük söylemlerine acaba kendileri inanıyor mu?

Ey terör destekçileri, silahtan ve kandan beslenen itler. Afrin’e gelip, oradaki halkı katlederek, kan dökerek oralara yerleşenler siz değil misiniz? Şimdi dün geldiğiniz bu toprakların sahibi mi oldunuz da buraları bırakmamak için direniyorsunuz?

Amerika’dan aldığınız maaşla işgal ettiğiniz toprakları kendi toprağınız gibi gösterme telaşınızı kimse yemeyecek.   Küfrün ve zalimin yanında duruşunuz, sizin için nasıl bir aşağılanmış durum olduğunu yakında göreceksiniz.

Zannetmeyin ki, Amerika size devlet kurduracak. Amerika sizi kullanıp, sonra imha edilmenizi seyredecek. Dünyanızı yaktığınız gibi, ölünce inanacağınız gerçekle birlikte sonsuzluğunuzu da yıkmaktasınız.

Ben, hazmedemiyorum. Terör ve silahı savunan bir partinin hâlâ Türkiye’de siyaset yapmasına izin verilmesini kabullenemiyorum. Milletvekili sıfatı ile hainlik ettiği milletin vergisinden maaş almasını hazmedemiyorum. Bu terör unsurları asla ve asla Kürtleri temsil edemezler. Zaten bugüne kadar Kürtlere sadece acı ve gözyaşı ürettiler. Onlardan nemalandılar. Onları sömürdüler. Sömürmeye de devam ediyorlar. Çünkü onlar, Müslüman Kürtlerin değil, Amerika ve uzantılarının uşaklarıdırlar.

Çanakkale’de omuz omuza mücadele ettiğimiz Kürtler, bu ülkenin aslı unsurlarıdır. Onlar bu ülkede kardeşçe ve barış içinde yaşamaktan yanadırlar. Bu terör unsurları ise bu barışı ve kardeşliği bozmak için kurgulanmış piyonlardır. Tek elde ettikleri şey ise geçici dünya menfaatleridir.

Türkiye, tüm terör unsurlarını bertaraf edecek, yok edecek güce sahiptir. Bu nedenle terör örgütü ve uzantılarının oyununa gelmeyin. Ülkenize, bayrağınıza, ezanınıza, kardeşinize sahip çıkın. Terör destekçilerini desteklemeyin. Biz, birlikte Türkiye’yiz.

Selam ve dua ile…

Yorumlar

Yazara ait diğer yazılar