Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Truva atları

Türkiye 17 yıldır siyasi ve ekonomik bir kuşatma altında. Batı’nın bu kuşatması “yerel işbirlikçiler” üzerinden sürüyor. Bu “yerel işbirlikçiler” kimi zaman terör örgütleri, kimi zaman siyasi partiler, kimi zaman da siyasi aktörlerden oluşuyor. Hatta son dönemde görüldüğü gibi hepsi bir arada bu kuşatmanın “yerel işbirlikçileri” olabiliyorlar…

AK Parti iktidarı 17 yıldır bu kuşatmayı kırmaya, Batı’nın ele geçirdiği varlıklarımızı geri almaya, Türkiye’yi emperyalizmin sömürüsünden kurtarmaya çalışıyor!

Diğer bazı parti ve liderlerin “emperyalizmin yerli işbirlikçileri” olma, “Batı’nın projelerine taşeron” olma dışında bir misyonu da bir çabası da yok maalesef. Kendilerine verilen görevi çok iyi yapıyorlar. Verilen rolü “çok başarılı” bir şekilde oynuyorlar.

Batı emperyalizmi “yerel işbirlikçiler” olmadan bir ülkeyi işgal edemez, kanını ememez, ekonomisini sömüremez. Tüm bu “yerel işbirlikçilerin” ortak adı “Truva atıdır”.

EMPERYALİZMİN TEMSİLCİLERİYLE OTELDE BASILAN PARTİLER

Yıllarca Türkiye’yi kontrol altında tutan IMF, AK Parti iktidarı döneminde ülkemize verdiği borç ödenerek kapı dışarı edilmiştir. Türkiye’nin IMF’ye borcu yoktur. Ancak ne hikmetse muhalefet partileri, Türkiye’nin IMF ile anlaşmak istediğini, borç para almaya çalıştığını iddia edip duruyorlar.

Sonra ne mi oldu? Hükümeti “IMF ile anlaşıyor, görüşüyor, borç istiyor” diye eleştiren CHP ve İyi Parti’nin iki ekonomi kurmayı IMF heyeti ile otelde gizli toplantı yaparken basıldılar. Kılıçdaroğlu ve Akşener’in onayıyla otele gittiklerini söylememe gerek yok…

Yıllardır Türkiye ile ilgili yaptığı tüm “ekonomik tahminler(?)” yanlış çıkan IMF’nin muhalefet ile ne görüştüğünü kamuoyu bilmek istiyor. Küresel emperyalizmin sadece ekonomik değil, aynı zamanda siyasi bir ayağı olan IMF ile ülkeyi yönetmeye talip hiçbir siyasi parti gizli görüşme yapamaz. Kapalı kapılar arkasında görüşemez. Konuştuklarını saklayamaz.

Bu milletten sakladığınız şey nedir? Neler konuştuğunuzu bu millete açıklamak zorundasınız. Bu ülkenin, bu milletin yanında iseniz IMF heyetine söylediklerinizden korkacağınız bir şey olamaz. Ama yok başka şeylere hizmet ediyorsanız o zaman konuştuklarınızı açıklamamakta haklısınız…

BU İŞBİRLİKÇİLER BATI’NIN TAHTA TRUVA ATLARIDIR

CHP ve Kılıçdaroğlu’nu temsil eden Faik Öztrak ile İyi Parti ve Akşener’i temsil eden Durmuş Yılmaz, “ser verip sır vermeseler” de Türkiye IMF İcra Direktörü, Saklanan, meşruiyet dışı toplantı, ülkeye karşı farklı bir ajandanın göstergesi” diyerek her şeyi ortaya saçıverdi…

Yıllarca Türkiye’yi kontrol altında tutan Batı, Truva atlarına ihtiyaç duymuyordu. Türkiye’nin kontrolünü kaybedince yeni Truva atları bulması gerekti. Batı’nın Türkiye’de kaybettiği egemenlik, ekonomik ve siyasi kontrolü yeniden sağlamak için işbirlikçi ihtiyaçları olduğu açık.

17 yıldır sürdürdükleri kuşatma Türkiye’yi ele geçirmelerine yetmedi. İçeri sokacakları Truva atlarına ihtiyaçları var. AK Parti ve Erdoğan’a karşı ölümüne bir savaş veren FETÖ, PKK, CHP, HDP, İP, SP gibi terör örgütleri ve siyasi partiler içimizdeki birer “Truva atıdır.”

“Truva atı” olmak için can atan partilerin ve başındaki kişilerin bu ülkeye verecekleri faydalı hiçbir şey yoktur. Batı’nın Türkiye’nin başına sardığı hiçbir belada, Kılıçdaroğlu, Akşener, CHP ve İP; ülkemizin ve milletimizin yanında durmamıştır.

Neden acaba? 

Yorumlar (1 Yorum)

  • Avatar

    Eren Asker

    Kaleminize sağlık sayın yazar. Yıllardır liderimiz reisimizin öncülüğünde herkese karşı savaş veriyoruz.Bircok konuda da gerekli herşey yapıldı.Artık eskisi gibi,bitkin ve çaresiz bir Türkiyede yok.İstedikleri kadar görüşüp projeler yapsınlar sonuç aynı.chp,ip vs Reisin de söylediği gibi hepsi birden gelsin istedikleri kapıyı çalsınlar hak herzaman yerini bulur.Sadece çaldıkları kapının deliğinden bakarlar daha da ilerisi olmaz..

Yorumları Gör (1 Yorum)