Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin aydınlık yüzü muhafazakârlardır

Batı’da daha ilkokuldayken kütüphane kültürünü benimseyen öğrenci anlayışı ne yazık ki bize çok uzak… Uzak çünkü bu ihtiyacı cevaplayacak zemin yok. Kütüphane sayısı çok az. Var olanlar uzun süre çalışmak için uygun özellikler taşımıyor. İstanbul’da 24 saat açık hizmet veren üç kütüphane var. Bu kütüphanelerde yer bulabilmek için öğrenciler sabahın altısında yollara düşüyor.

Hal böyleyken toplumsal bir ihtiyaç fark edilmiş ve vaat olarak ortaya konmuştur. Eğitimin aydınlık yüzü artık muhafazakârlardır. Erdoğan icraatlarını bilgi yuvalarıyla taçlandıracaktır. CHP’ye ise yine seviyesiz siyaset kalmıştır kala kala…

CHP Şehir Kıraathaneleri projesini kahvehanelere benzeterek konuyu çarpıtma yoluna girmiş, etik olmayan bir siyaset üslubuyla bir vizyonsuzluk örneği sergilemiştir. Sürekli sözde eğitimleriyle övünen CHP’lilere, vapurdaki AK Partili il başkanına “Eğitimimizi karşılaştırabilir miyiz?” diyen Beyaz Türk teyzelere geçmiş olsun.

Ülkeyi bölük bölük bölen, muhafazakârlara hep yukardan bakan karanlık zihniyete sesleniyorum… 28 Şubat süreci de dahil muhafazakar kitlenin önüne koyduğunuz tüm engelleri aşarak geldik. Eğitimli olma tekelini sizin gibi jakobenlerden aldık. Ve bugün iktidar eğitim hakkını tüm donanımlarıyla halkın tüm katmanlarına, en konforlu türevleriyle yaymaktadır. Eğitim devrimini siz Beyaz Türkler değil Muhafazakârlar gerçekleştirmiştir. Bu yükseliş 2023 hedefleri doğrultusunda devam edecek, gençlik Türkiye’yi birinci lige taşıyacaktır.

Erdoğan’ın proaktif politikalarına eklemlenenen gençlik ve çevre hamleleri muhalefetin elinden son kozlarını da almıştır. Bakalım bu atılımlar sandıklara nasıl yansıyacak?