Son Dakika

Yeni Zelanda, haçlı terörü ve sahipsiz bırakılmış Müslümanlar

Bu radikal Hristiyan, Haçlı terörist Brenton yayınladığı bildiride, "Boğaz’ın doğu tarafında barış içinde yaşayabilirsiniz.

Yeni Zelanda’daki Al Noor Camii’ne silahlı saldırı düzenlendi. Cuma namazı sırasında düzenlenen saldırıda ölü sayısının 40'ı geçtiği söyleniyor. Camiye saldıran Haçlı teröristler, acımasız saldırıyı sosyal medyada canlı yayınla paylaşıyor bir de...

Silahlı saldırı düzenleyen terörist Brenton Tarrant'ın, saldırıdan önce yaptığı paylaşımlar ise her şeyin planlı olduğunu, oldukça organize ve profesyonelce hazırlandığını gösteriyor. Saldırganın silahı kullanmadaki soğukkanlılığı ve profesyonelliği, saldırganın sıradan biri olmadığını gösteriyor.

Bretton Tarrant isimli Haçlı teröristin sosyal medya hesabından saldırıdan önce paylaştığı fotoğraflarında, daha önce dünyanın başka bölgelerinde Müslümanlara saldırı düzenlemiş meşhur Müslüman katillerinin isimlerinin silahların üzerine yazılmış olduğu görülüyor.

Yine radikal Hristiyan, Haçlı teröristin kullandığı silahın üzerinde "Türk Yiyici", Osmanlı'nın mağlup olduğu 2. Viyana seferi 1683 yılı ve Haçlı seferlerinin ilkesi olan "Tanrı bunu istedi" yazması ise olayın mahiyetini,  niyetini anlamamız için oldukça dikkat çekici…

Yine şarjörlerden birinin üzerinde Kosova Savaşı’nda Sultan Murat’ı şehit eden Sırp katil Miloş Obiliç isminin Kiril alfabesiyle yazılmış olması da dikkat çekici…

Saldırı sadece silahlı saldırıdan ibaret değil; camilerin etrafına yerleştirilmiş bombalar ve bomba yüklü araçlar bulunmuş ve imha edilmiş. Kısacası bu, profesyonelce hazırlanmış, en ince ayrıntısına kadar planlanmış ve birilerinin teşvikiyle, başkalarının göz yummasıyla hayata geçirilmiş bir terör saldırısıdır.

Saldırganların saldırı öncesinde sosyal medyadan paylaştıkları manifestoda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve Türkler’e yönelik alçak tehditler savurması ise Hristiyan Haçlı dünyasının ülkemize, Türk milletine ve liderimize hangi gözle baktığını en açık bir şekilde ortaya koyuyor.

Saldırgan, yayınladığı manifestoda Erdoğan’ı “Halkımızın en kadim düşmanı olan Türklerin lideri” olarak tanımlıyor ve öldürülmesinin Avrupa’daki Türk varlığına büyük zarar vereceğini söylüyor.

Bu radikal Hristiyan, Haçlı terörist Brenton yayınladığı bildiride, "Boğaz’ın doğu tarafında barış içinde yaşayabilirsiniz. Fakat Avrupa topraklarında, Boğaz’ın batısındaki herhangi bir yerde yaşayamazsınız. Sizi öldürür ve topraklarımızdan süreriz. Kostantinopolis'e gelecek ve bütün camiler ile minareleri yıkacağız. Ayasofya’yı minarelerden kurtaracağız. İstanbul bir kez daha Hristiyan toprağı olacak." İfadelerini kullanarak pis zihniyetlerini,  adi emellerini, aşağılık tıynetlerini ortaya koymuş oldular!..

Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın, şunları söyleyerek önemli tespitlerde bulundu: "Bu saldırı, İslam karşıtlığının ve Müslüman düşmanlığının geldiği noktayı göstermektedir. İslam ve Müslüman karşıtı İslamofobik söylemlerin sapık ve canice bir ideolojiye dönüştüğünü defalarca gördük. Dünya, artık bu söylemlere karşı sesini yükseltmeli ve İslamofobik faşist terörizme dur demelidir."

Çok önemli tespitler ancak bizim tespitten ileriye gidip artık bir şeyler yapmamız gerekiyor. Kuru kuruya kınamalar, terörü lanetlemeler; biz Müslümanların katledilmesini, aşağılanmasını, yok edilmesini önlemiyor maalesef.

Birkaç gün önce Terör Devleti İsrail’in Katil Başbakanı Natenyahu’nun, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alan açıklamaları, küçük Natenyahu’nun İstanbul ve Türklerle ilgili söylemiş oldukları ve Yeni Zelanda’daki Haçlı terör saldırısı ve teröristin verdiği mesajlar, bir yapbozun parçalarıdır. Hiçbiri tesadüf değildir, hepsi organize saldırının planlanmış bir parçasıdır.

İçerideki ahmaklar, gafiller; siz de hâlâ “Tayyip Erdoğan gitsin de gerekiyorsa ülke batsın!..” zihniyetiyle Türkiye ve İslam düşmanı herkesle ittifak peşinde koşmaya devam edin!..

Ey Müslümanlar, ne zaman akıllanacaksınız? Küfür tek millettir!.. Uyanın artık!.. Bu bir radikal Hristiyan saldırısıdır!.. Bu bir Haçlı saldırısıdır!.. Bu 1. Dünya Savaşı’nda yarım kalan işlerini tamamlama stratejisidir!.. Bu İslam dünyasını ve İslam’ı yeryüzünden silme harekâtıdır!..

Ey devlet büyüklerimiz, ne zaman söylemden eyleme geçeceksiniz? Biz kınıyoruz, onlar kırıyor!.. Biz lanetliyoruz, onlar katlediyor!.. Biz ayrışıyoruz, onlar birleşiyor!.. Şimdi değilse ne zaman harekete geçeceğiz?

Haftaya cuma namazını Ayasofya’da kılmak için budan büyük sebep, bu zamandan daha uygun zaman olamaz!..

Ayasofya açılsın, Haçlı dünyasının ağzı kapatılsın!..

Yorumlar

Yazara ait diğer yazılar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.