Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

85. dönem Özel Güvenlik sınavı 2019 soru ve cevapları yayınlandı mı? ÖGG sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

Özel Güvenlik Sınavı, 8 Aralık 2019 Pazar günü yapıldı. Sınav sonrasında özel güvenlik adayları, sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihi merakla beklemeye başladı. Adaylar, 2019 85. dönem ÖGG sınavı soru ve cevapları yayınlandı mı? Özel Güvenlik Sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? gibi sorulara cevap arıyor. İşte 85. dönem Özel Güvenlik sınavı ile ilgili merak edilenler...

85. dönem Özel Güvenlik sınavı 2019 soru ve cevapları yayınlandı mı? ÖGG sınavı  sonuçları ne zaman açıklanacak?

Özel Güvenlik  olmak isteyen adaylar tarafından yanıtı merak edilen soruların başında “Özel Güvenlik 85. Temel Eğitim ve 61. Yenileme Eğitimi Sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?” geliyor. Sınav sonucunu merak eden adaylar konuyla ilgili internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, ÖGG sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? 85. dönem Özel Güvenlik sınavı 2019 soru ve cevapları yayınlandı mı? ÖGG sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

8 Aralık Pazar günü gerçekleştirilen ÖGG sınavının ardından sınav sonuçları ve soru kitapçıkları, arama motorlarında araştırılan konular arasında yerini aldı. 2019 yılının sonuna doğru yaklaşırken gerçekleştirilen sınav ile birlikte özel güvenlik olarak meslek hayatına devam etmeyi planlayan adaylar arasından eleme yapılacak. EGM denetiminde yürütülen süreç, sınav soruları ve cevaplarının adaylar ile paylaşılması ve sonuçların açıklanması ile devam edecek. Peki ÖGG soruları açıklandı mı, sınav sonuçları ne zaman açıklanır? İşte merak edilen detaylar…

85. ÖZEL GÜVENLİK SINAV SORU VE CEVAPLARI YAYINLANDI MI?

Özel Güvenlik Sınavı sınav soruları ve cevapları henüz yayınlanmadı. Özel Güvenlik Sınavı sınav soruları ve cevapları yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.

85. ÖZEL GÜVENLİK SINAVI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Özel Güvenlik 85. Temel Eğitim ve 61. Yenileme Eğitimi Sınavı sonuçlarının ne zaman açıklanacağına ilişkin bir açıklama yapılmadı. 85. Özel Güvenlik Sınav sonuçlarının Aralık ayının sonuna doğru adaylar ile paylaşılması bekleniyor.

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI NASIL SORGULANIR?

Özel Güvenlik Sınav sonuçları, EGM’nin ilgili internet sitesi üzerinden sorgulanıyor. T.C. kimlik numarası bilgisi ile yapılan sorgulamada, sorgulama ekranına başka bir bilgi girmeye gerek yok.

ÖGG sınav sonucu sorgulama ekranı için tıklayınız.

Sınavla ilgili diğer detaylar şöyle:

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri