Son Dakika

Artvin Çoruh Üniversitesi öğretim üyesi alacak

Artvin Çoruh Üniversitesi, 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'ne göre 9 personel alımı yapacak.
Artvin Çoruh Üniversitesi öğretim üyesi alacak

Artvin Çoruh Üniversitesi'nden yapılan açıklamaya göre; “2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu”, “657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi”, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” ile “Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacak.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; başvurdukları bölüm, anabilim dalını belirttiği dilekçelerine; bir adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisini, özgeçmişini, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenim belgelerinin onaylı suretleri, yabancı dil belgesi, askerlik durum belgesi ile bilimsel çalışma ve yayımlarım kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek ilgili akademik birime: 

Adayların, 14/12/2018 ilan tarihi itibari ile 15 (on beş) gün içerisinde (28/12/2018 tarihi mesai bitimine kadar) şahsen veya postayla başvurmaları gerekmektedir. Postadaki gecikmelerde sorumluluk kabul edilmeyecektir.

İlanın tamamını okumak ve alım yapılacak bölümleri öğrenmek için TIKLAYINIZ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.