Son dakika Beşiktaş haberleri...Süper Lig’in 26’ncı haftasını Dolmabahçe’deki 2-0’lık Konyaspor galibiyetiyle kapatan siyah-beyazlılarda yüzler gülüyor. 2019-20'den beri yeşil-beyazlıları bir sezonda ilk kez iki maçta da yenen Kartal’da, Semih Kılıçsoy da rekorlarına yenilerini ekledi. Kılıçsoy, 2024 yılında ligde en fazla golde (7 gol/2 asist/%75) payı bulunan isim. Bu dönemde takımının attığı gollerin en büyük kısmına da (9/12) etki eden oyuncu. Hâl böyle olunca biz de pazartesi geceki zaferden sonra soluğu, soyunma odası yolundaki genç santrforun yanında aldık. 

Avrupa Konferans Ligi'nde çeyrek final etabının toplu sonuçları Avrupa Konferans Ligi'nde çeyrek final etabının toplu sonuçları

“Maşallah” dedirtiyor
“Seni Avrupa’da Beşiktaş’ı ve ülkemizi temsil ederken göreceğiz. Belki birlikte çektirdiğimiz son fotoğraflarımız olabilir” dediğimiz yetenekli futbolcu, bu düşüncesini kafasını sallayarak onayladı ve tebessüm etti. 15 Ağustos 2005 İstanbul Gaziosmanpaşa doğumlu forvetin babası Şenol Bey gibi annesi de aslen Trabzonlu. Başarılı hücumcuya meslektaşımız Tuğba Hacıbayramoğlu’nun “Annene selamlarımızı ilet. Sana ‘nazar duası’ okusun” sözlerine “İnşallah” karşılığını veren Semih, başarısı ve motivasyonunu da buna borçlu olduğunu söyledi. 

Muhabir: Mehmet Tufan