Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Çalgı Çengi İkimiz konusu nedir? Çalgı Çengi İkimiz filminde kimler oynuyor?

Çalgı Çengi İkimiz filmi bu akşam televizyon izleyicisiyle buluşuyor. İzleyenleri kahkahaya boğan ve oyuncu kadrosunda birçok ünlü ismin yer aldığı Çalgı Çengi İkimiz filmiyle ilgili bazı bilgiler araştırılıyor. Peki, Çalgı Çengi İkimiz konusu nedir? Çalgı Çengi İkimiz filminde kimler oynuyor? Merak edilen ayrıntılar haberimizde..

Çalgı Çengi İkimiz konusu nedir? Çalgı Çengi İkimiz filminde kimler oynuyor?

Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın başrollerini paylaştığı Çalgı Çengi İkimiz filmi bu akşam saat 20:00’da FOX TV ekranlarında olacak. Senaristliğini ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in üstlendiği film hakkındaki bilgiler araştırılmaya başladı. Bu yapımın detayların araştıranlar, Çalgı Çengi İkimiz konusu nedir? Çalgı Çengi İkimiz filminde kimler oynuyor? gibi sorulara yanıt arıyor. Merak edilen soruların cevabı haberimizde…

ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ KONUSU NE?

Gürkan (Ahmet Kural) ve Salih (Murat Cemcir) artık mafyayla içli dışlı olmaktan, mafya düğünlerinde müzik yapmaktan bıkmışlardır. Bu nedenle mafyadan tamamen uzaklaşıp hayatlarında yepyeni bir sayfa açmaya karar verirler. Ancak bu o kadar kolay olmayacaktır, mafyadan azledilmeleri için sahneye çıktıkları bir düğündeki nikah memurunu kaçırmaları gerekmektedir. Ne var ki nikah memuru Tarkan’ı keşfeden kişidir ve ikiliyi de meşhur etme vaadinde bulununca Salih ve Gürkan’ın çok zor bir tercih yapması gerekecektir.

ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ OYUNCULARI KİMLER?

Çalgı Çengi İkimiz filminin oyuncu kadrosunda; Erdal Tosun, Bora Akkaş, Tuna Orhan, Cahit Gök, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Şinasi Yurtsever, Berfu Öngören, Arif Erkin Güzelbeyoğlu gibi isimler yer alıyor.

ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ NEREDE ÇEKİLDİ?

Çalgı Çengi İkimiz filminin çekimleri İstanbul’da farklı ilçe ve semtlerde yapıldı.

Yorumlar (1 Yorum)

  • Avatar

    Murat 30

    Değerli sılehi aşiretinin kanaat önderi sayın MEHMET ALAYI ATLI beyin Devlet, millet adına yaptığı hizmetler için bizim milletimize umut olmuştur. Yolununuz açık olsun Allah yar ve yardımcınız olsun BAŞKANIM

Yorumları Gör (1 Yorum)