Kurum'un açıklamalarından önemli başlıklar;

Ben bizi her bir vatandaşımız bu süreçte samimi duygularla bağrına bastı. O yüzden tüm İstanbullu hemşerilerimize teşekkür ediyorum.

YSK 2 il, 6 ilçe ve 3 beldedeki seçimlere itirazları reddetti YSK 2 il, 6 ilçe ve 3 beldedeki seçimlere itirazları reddetti

90 gündür evinden işinden feragat eden tüm teşkilat mensuplarımıza, benimle birlikte yol yürüyen bu hayal için çalışan çabalayan her bir çalışma arkadaşıma teşekkür ediyorum.

MİLLETİMİZİN VERDİĞİ MESAJLARI DEĞERLENDİRECEĞİZ

Seçimler büyük bir olgunlukla yapıldı. İstanbullu hemşehrilerimiz şundan emin olsun. Yine İStanbul için çalışmaya devam edeceğiz. Milletimiz bizi nerede görmek isterse orada olacağız. Elbette bizler de milletimizin verdiği mesajları değerlendireceğiz.

DAHA İYİ HAZIRLANACAĞIZ

Biz yine sokaklarda olacağız, biz yine milletimizle olacağız. İstanbul’un iyiliği için Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çalışmaya devam edeceğiz. Daha iyi hazırlanacağız, çalışmaya devam edeceğiz.

TEŞEKKÜR MESAJI

Büyük Türkiye davası için çalışacağız. Zor günleri nasıl atlattıysak yine atlatacağız. Başta sayın cumhurbaşkanımıza bize bu görevi verdiği için çok teşekkür ediyorum. Yine Devlet Bahçeli'ye çok teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı'nın tüm paydaşlarına teşekkür ediyorum.

Editör: Nusret Odabaş