Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hizmet edip tarih yazmaya devam edeceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, siyasi parti liderlerinin Twitter hesaplarından yaptığı paylaşımlara saat 20:23’te yaptığı paylaşımla “2023” göndermesi yaparak noktayı koydu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hizmet edip tarih yazmaya devam edeceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlara cevap niteliğinde bir paylaşımda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sosyal medyadaki rezilliğin önüne geçmek için yasal süreç başlatılmasına yönelik ifadelerinin ardından Twitter’da, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın ifadeleriyle “goy goy” yapan İYİ Parti Genel Başkanı Akşener ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na yanıt geldi.

Saat 20:23’te “2023 hedefleri” göndermesi yaparak Twitter hesabından paylaşımda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Onlar dizi izleyip film çeviredursun, biz hizmet edip tarih yazmaya devam edeceğiz.” dedi.

AKŞENER’DEN MANİPÜLASYON ÇABASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Netflix’in de içinde yer aldığı sosyal medya mecraları ve dijital platformların düzene sokulması gerektiği yönündeki açıklamasını fırsat bilen Akşener, sosyal medyadan manipülasyon çabasına girişti.

Kaynak : AA