Rusya'nın başkenti Moskova'daki bir konser salonunda silahlı saldırı meydana geldi. Saldırıda 40'tan fazla kişi ölürken 100'den fazla kişi de yaralandı. Saldırıyı kimin gerçekleştirdiği merak edilirken İsrail'in iktidardaki Likud Partisinden Amir Weitmann'ın sözleri gündem oldu. Weitmann, ''Buradaki işimiz bitince sıra Rusya'ya gelecek'' demişti.

Rusya'nın başkenti Moskova'daki bir konser salonunda silahlı saldırı meydana geldi. Kimliği belirsiz maskeli kişiler tarafından otomatik silahlarla gerçekleştirilen saldırıda çok sayıda ölü ve yaralı olduğu bildirildi.

EN AZ 40 ÖLÜ, YÜZLERCE YARALI VAR

Moskova'nın "Crocus City Hall" adlı konser salonuna düzenlenen saldırıda, en az 3 kişi oldukları belirtilen silahlı kişiler etrafa ateş açtı. Rus Federal Güvenlik Servisi saldırının ardından 40 ölü, 100'ün üzerinde yaralı olduğunu duyurdu.

Hamas’tan esir açıklaması: Gerçek bir anlaşma olmadan teslim etmeyeceğiz! Hamas’tan esir açıklaması: Gerçek bir anlaşma olmadan teslim etmeyeceğiz!

TEHDİTLER SAVURMUŞTU!

İsrail'in iktidardaki Likud Partisi'nden Amir Weitmann, Rusya'nın devlet destekli televizyon kanalı Russia Today'e verdiği röportajda Moskova yönetimine tehditler savurmuştu. Rusya'nın İsrail'e karşı tutumuna tepki gösteren Weitmann, "Burada işimiz bitince sıra Rusya'ya gelecek. Rusya, İsrail'in düşmanlarına yardım etmenin bedelini ağır ödeyecek" demişti.

"İŞİMİZ BİTTİĞİNDE SIRA RUSYA'YA GELECEK"

Rusya'nın devlet destekli kanalı Russia Today'e bir röportaj veren Weitmann, "Buradaki (Filistin) işimiz bittiğinde sıra size gelecek. Siz İsrail'in düşmanlarına (Hamas) destek verdiniz, bunu asla unutmayacağız. Ukrayna'nın kazanması için elimizden geleni ardımıza koymayacağız" diye konuşmuştu.

Editör: Enes Kılıç