Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kurt-Ar’dan sağlık kahramanları için örnek kampanya

Koronavirüs salgınına karşı amansız bir mücadele veren sağlık çalışanlarının olası maske ihtiyacı için harekete geçen Kurt-Ar Uluslararası İnsani Yardım Derneği, siper maske üretimine başladı. Dileyen vatandaşlar da kampanyaya bağış desteğinde bulunabilecek.

Kurt-Ar’dan sağlık kahramanları için örnek kampanya

Türkiye, tüm dünyayı etkisi altına alan ve binlerce insanın hayatını kaybetmesine neden olan koronavirüs salgınına karşı dayanışma ruhuyla mücadelesini sürdürüyor.

Kurt-Ar Derneği de bu mücadelenin en önemli ayağını oluşturan sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla önemli bir kampanya başlattı. Dernek, kendi bünyesinde sağlık çalışanlarına ücretsiz dağıtılmak üzere siperli maske üretimi başlattı.

İSTEYEN 5 TL İLE KATKIDA BULUNABİLİR

Dernekten yapılan duyuruda kampanyaya destek vermek isteyen vatandaşlara çağrıda bulunulurken bir maske için asgari bağış bedeli olarak 5 TL belirlendi. Kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar Kurt-Ar Derneği’nin Vakıfbank’taki TL hesabına (İBAN: TR12 0001 5001 5800 7305 3523 84) istedikleri ölçüde bağış yapabilecek. Bağış esnasında “açıklama” kısmına “Maske” yazmak yeterli olacak.