Berfin Bitirim-Muhabir

Son yıllarda yer aldığı dizilerle en çok sevilen oyunculardan biri olan ve son olarak Demet Akbağ, Necip Memili ve Özge Özpirinçci gibi isimlerin yer aldığı Sandık Kokusu dizisinde karşımıza çıkan oyuncu Metin Akdülger'in trafikte tartıştığı bir adamla yaşadığı itiş kakış sosyal medyada viral oldu.

Olaya ilişkin kamera görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından oyuncu, kaza sonrası üzerine geldiğini düşündüğü adamı uzaklaştırmak için ittiğini ifade ederken, herkesin düşündüğü gibi bir kavganın yaşanmadığını dile getirdi.

Kaplumbağa Terbiyecisi kimin eseri? Kaplumbağa Terbiyecisi hangi ressama aittir? Kaplumbağa Terbiyecisi kimin eseri? Kaplumbağa Terbiyecisi hangi ressama aittir?

Resim 2024 02 09 095301735

“UZAKLAŞTIRMAK ADINA İTTİM BEYEFENDİYİ”

Sosyal medyaya yansıyan görüntülerde Metin Akdülger'in trafikte tartıştığı adamla gerginlik yaşadığı görüntülendi. Görüntülerin yayılmasının ardından Instagram hesabından konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Akdülger şu ifadeleri kullandı:

"Bugün hakkımda çıkan trafikte yaşadığım tatsız hadise ile ilgili haberler doğruyu yansıtmamaktadır. Yol alma-verme konusunda yaşanan bir anlaşmazlık sonucu küçük bir kaza yaşadım ve anın verdiği gerginlikten kaynaklı aramızda diğer aracın sürücüsü ile bir münakaşa geçti. Haberde belirtildiği gibi kendisini arabadan indirip tartaklamam gibi bir şey söz konusu değildir.

Üzerime geldiğini sandığım bir anda kendimden uzaklaştırmak adına elimle ittim beyefendiyi ve haberin sebebi olan görsel de bu ana aittir. Kaza sonrasında birbirimizden iletişim bilgilerimizi aldık ve konuyla ilgili prosedürleri sürdürüyoruz. Bu şekilde kamuoyuna yansıdığım ve bana değer veren insanları mahcup hissettirdiğim için üzgünüm."

Editör: Berfin Bitirim