Yerel seçim çalışmaları hızlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim durağı Denizli idi. Denizli'de seçim otobüsünde Erdoğan'a sürpriz yapıldı.

KEMAN EŞLİĞİNDE ÇANAKKALE TÜRKÜSÜ

Konservatuar öğrencisi genç kız seçim otobüsünde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a keman çaldı. İkili arasında yaşanan diyalog, sosyal medyada büyük ilgi gördü. O anlar ise İletişim Başkanı Fahrettin Altun tarafından, "Önce biraz müzik, sonrasında tatlı bir sohbet" başlığıyla paylaşıldı.

ERDOĞAN SÖYLEDİ

Seçim otobüsünde keman çalan konservatuar öğrencisiyle sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğrencinin kemanı ile birlikte Çanakkale türküsünü seslendirdikten sonra öğrenciden eğitim ve aile durumuna ilişkin bilgi aldı.

Hamas’tan Erdoğan övgüsü: Erdoğan’ın sözlerinden gurur duyduk! Hamas’tan Erdoğan övgüsü: Erdoğan’ın sözlerinden gurur duyduk!

6’ncı sınıf öğrencisi olan ve 4 yıldır keman çalan Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Çocuk Korosu üyesiyle yakinen ilgilenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Çaktırmadan bir de udu çalsan. Kemanın yanında udu da çalarsan çok iyi olur” şeklinde tavsiyede bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve annesinden, yetenekli öğrenciyle ilgilenmelerini istedi.

Editör: Nusret Odabaş