Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

THY görevlisi yolcuyu depremden korudu

İstanbul Havalimanı'nda görevli THY personeli, yolcuyu depremden korudu.

Serdar Demir
THY görevlisi yolcuyu depremden korudu

Silivri açıklarında meydana gelen depremde İstanbul Havalimanı’nda bir yolcuyu korumaya alan hizmet memuru güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Türk Havayolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, hizmet memurunun yolcuyu korumaya çalıştığı o anlara ait görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

İstanbul’da meydana gelen 5.7 büyüklüğündeki deprem İstanbul Havalimanı’nda da hissedildi. Sarsıntı anında, çalıştığı masanın altına giren hizmet memuru, bir yolcuyu da masanın altına soktu. Memur ve yolcunun deprem anında masa altına girmeleri güvenlik kameralarına yansıdı.

Türk Havayolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, hizmet memurunun yolcuyu korumaya çalıştığı o anlara ait görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Ekşi videoya, “Yolcumuz her zaman bize emanet! Deprem anında yolcumuzu korumaya alan yolcu hizmet memurumuzu tebrik ediyorum. Buna Anadolu insanı derler… Yüreğinize sağlık.” notunu düştü.