Son Dakika

16 Haziran 2019 reyting sonuçları belli oldu | Hangi kanal en çok izlendi

Günlerdir Türkiye'nin gündeminde ilk sıralarda yer alan, Binali Yıldırım - Ekrem İmamoğlu ortak canlı yayın buluşması dün akşam gerçekleşti. 16 Haziran reyting sonuçları da açıklanırken en çok izlenen kanal da belli oldu
16 Haziran 2019 reyting sonuçları belli oldu | Hangi kanal en çok izlendi

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri sonrasında 23 Haziran'da yenilenmesine karar verilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi öncesinde AK Parti adayı Binali Yıldırım ile CHP adayı Ekrem İmamoğlu'nun ortak yayını sadece İstanbullular değil, tüm Türkiye tarafından merakla bekleniyordu. Dün akşam yayınlanan ve gece geç saatlere kadar süren program sonrasında reyting sonuçları açıklandı.

İlk 4 sırayı parselledi

16 Haziran 2019 reyting sonuçları raporuna göre İsmail Küçükkaya'nın yönettiği ortak yayında en çok izlenen kanal Fox TV olurken, ikinci sıra da yine Fox TV'nin "Tarihi Buluşma Öncesi" isimli yayını aldı. Fox TV ilk 4 sırayı parsellerken 3'üncü sırada Fox Ana Haber alırken 4'üncü sırada "Tarihi Buluşma Sonrası" programı yer buldu.

İşte 16 Haziran 2019 reyting sonuçları:

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.