Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

AK Parti’den CHP yorumu: Doğu Akdeniz’in neresi olduğunu bilmeyen parti

AK Parti’den CHP yorumu:  Doğu Akdeniz’in neresi olduğunu bilmeyen parti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun’un Kavak ilçesinde düzenlenen AK Parti Kavak İlçe Danışma Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, her zaman sokağın sesine kulak verdiklerini, milletle kol kola girerek yollarına devem ettiklerini söyledi.

“Cumhur İttifakı Türkiye’yi geleceğe taşıyacak”

Türkiye’nin gelişmesi, kalkınması, huzurlu yarınlara ulaşması ve çocukların daha güzel bir gelecekte yaşaması için tek adresin AK Parti olduğunu ifade eden Karaaslan, AK Parti ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur İttifakı’nın Türkiye’yi geleceğe taşıyacağını belirtti.

Diğerlerinin yeni bakış açısının “Düşmanımın düşmanı dostumdur” olduğunu aktaran Karaaslan, şöyle devam etti: “O düşmanın kim olduğunun önemi yok. Ne kadar tehlikeli, ‘Düşmana düşmanlık eden dostumdur’ diyen sığ bir anlayış var” dedi. 

Kılıçdaroğlu’nun gafını yorumladı

“Oysa bizim ortak sevdamız Türkiye’miz, yurdumuz, vatanımız” diyen Karaaslan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “Türkiye, Doğu Akdeniz’de olmayan tek devlet” şeklindeki sözlerini üstü kapalı eleştirdi. Karaaslan, ” Bugün maalesef Doğu Akdeniz’in neresi olduğunu bile bilmeyen bir bakış açısıyla yönetilmeye çalışılan bir parti görüyoruz karşımızda. Biz Türkiye’nin anlı şanlı bayrağını dünyanın dört bir tarafında dalgalandırmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Karaaslan, AK Parti’nin kongre süreçlerinin başlayacağına işaret ederek bu süreçlerin partileri için heyecanlı ve geleneksel olduğunu dile getirdi.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri