Son Dakika

“Ankara'yı sahte senetçilere teslim etmeyiz!”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankapark (Wonderland Euroasia) açılışında isim vermeden CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş'ı hedef alarak “Ankara'yı sahte imzalarla senet imzalayanlara teslim edemeyiz. Ne bu ittifaktan ne de ittifakın defolu adayından
“Ankara'yı sahte senetçilere teslim etmeyiz!”

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehil Gökçek zamanında başlanan çevre dostu bir proje olan Ankapark, yeni adıyla 'Wonderland Euroasia' Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla açıldı. Erdoğan, parkın 31 Mart akşamına kadar ücretsiz olacağını açıkladı.

Türkiye’nin gururu olacak

Toplam büyüklüğü 1 milyon 300 metrekare olan Ankapark için Türkiye’nin gururudur diyen Erdoğan “Toplam maliyeti 1 milyar 396 milyon lirayı bulan Ankapark'tan Ankara Büyükşehir Belediyesi kira geliri ve diğer kazançlarla birlikte 50 milyon lira gelir elde edecek. Ankara'nın marka değerini yükseltecek bu projenin herkese hayırlı olmasını diliyorum.”

“Biz gönüller yapmaya geldik”

Halkımın gönlünü kıran benim de gönlümü kırmış olur ifadelerine yer veren Erdoğan “Biz gönül kırmaya değil gönül yapmaya geldik. Yapmak isteyip de yapamadığımız, engellere takıldığımız dönemler de oldu. Bürokratik oligarşiden darbeci zihniyete kadar pek çok şeyle yüzleştik. Kapımıza kavgayı, ayrımcılığı, millete tepeden bakmayı asla yaklaştırmadık.”

CHP tehditle oy istiyor!

CHP’nin vatandaşı tehdit ederek oy istediğini belirten Erdoğan “CHP'nin Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ne diyor? 'Oy yoksa, hizmet de, yol da yok.' Böyle kibir kulelerinden olmadık. Benim belediye başkanım böyle derse kusura bakmasın kapıya koyarız.” dedi.

Milletimiz tezgahın şifrelerini çözdü

Millet bu oyunu gördü, tezgahın şifrelerini çözdü ifadelerini kullanan Erdoğan “Artık olanı olmamış sayamazsınız, hakikati hakaretle örtemezsiniz, gerçeği yalanla kapatamazsınız, güneşi balçıkla sıvayamazsınız, kirli iş birliklerinizi, kanlı pazarlıklarınızı artık saklayamazsınız.” diyerek sözlerini bitirdi.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.