Son Dakika

Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na: “Siz hangi yüzle konuşuyorsunuz?”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart seçimlerinin ardından 'teşekkür' turuna devam ediyor. Bu kapsamda Bahçeli, Amasya'da vatandaşlara hitap etti.
Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na: “Siz hangi yüzle konuşuyorsunuz?”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart seçimlerinin ardından 'teşekkür' turuna devam ediyor. Bu kapsamda Bahçeli, Amasya'da vatandaşlara hitap etti. Bahçeli'nin gündeminde Suriye'de oluşturulması planlanan güvenli bölge ve Fırat'ın doğusundaki terör örgütü vardı.

Devlet Bahçeli'nin konuşmasından satırbaşları şöyle:

MHP'ye güvendiniz, güveninizi boşa çıkarmayacağız, biz varsak umut, huzur, çare, sarsılmaz bir duruş, sağlam bir şuur vardır. ABD'nin tutarsız çelişkili tavırları nedeniyle PKK sınırlarımızda yuvalanmıştır.

CHP Genel başkanının 'bize mi saldıracaklar' dediği YPG, Ceylanpınar' bir kez daha roket atmış 6 kişinin yaralanmasına neden olmuştur. Sahnelenen küresel oyunlar amacına ulaşamayacak. Güney sınırlarımıza fitne ekiyorlar. CHP hala tehlikenin farkında değil.

Kılıçdaroğlu’na sert tepki!

Kılıçdaroğlu, dün yaptığı konuşmada Türkiye'nin terör sorunundan bahsetmedi, bu CHP adına utançtır; Kılıçdaroğlu'na soruyorum; CHP Genel Başkanı'na soruyorum. Terörle mücadele hakkında ne düşünüyorsunuz, hangi hazırlık ve önerilere sahipsiniz?

Mutfakta ateş varsa söner. Bugün az yediysek yarın çok yeriz. Peki, ağlayan analara ne diyeceksiniz? Milli bekamızın soğan kadar da mı değeri yoktur? Bebek bezinin yüzde 40 zamlanmasını söyledin de bombaya, mermiye, askeri operasyonlara harcanan parayı hiç hesap ettiniz mi?

“Fırat’ın doğusu ateşe verilmelidir”

Derinliği 30 kilometreyi bulan güvenli bölge acilen kurulmalı. Milli bekanın soğan kadar değeri yok mu? Kurulan tuzakları milli güç imkânlarıyla bozmalıyız. Derinliği 30 km'yi bulan güvenli bölge acilen kurulmalı. Güvenli bölge kurulmazsa Fırat'ın Doğusu ateşe verilmelidir.

“Siz hangi yüzle konuşuyorsunuz?”

Türkiye ateşten gömlek giymişken siz hangi yüzle konuşuyorsunuz? Bugün az yediysek, yarın çok yeriz. Peki, ağlayan analara, omuzlarda taşınan şehitlere ne diyeceksiniz? Beka gittikten sonra neyin ekonomisinden bahsedeceksiniz?

Küresel tefeciler, ekonomik tetikçiler saldırırken Türkiye'nin aleyhine konuşmak adamlık mıdır? Milli bekamızın soğan kadar değeri yok mudur? Bu Kılıçdaroğlu kimlere hizmet etmektedir? PKK'ya diyet borcu varsa söylesin kurtaralım.

CHP Genel Başkanı ne yaparsa yapsın, bu aziz millet var oluş mücadelesini kahramanca sürdürecektir. CHP, tarihin yanlış tarafındadır, geçmişinden kategorik olarak kopmuştur. CHP tanınmaz haldedir, aziz Atatürk'ün kemiklerini sızlatmaktadır.

“Doğu Akdeniz’de varoluş ve yok oluşun eşiğindeyiz”

Doğu Akdeniz'de Türkiye'nin sinir uçlarına basan vahim gelişmeler karşısında da var oluş yok oluş mücadelesinin eşiğinde olduğumuz çok açıktır. Dünya ABD'den ibaret değildir, F-35'ten mahrum olmak her şeyin sonu değildir.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.