Son Dakika

Bakan Gül: Teröristleri çukurlara gömdük, gömmeye devam edeceğiz

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Terörü sonuna kadar bitirmeye kararlıyız. Birileri çukur kazdı, milletimizi o çukurlara gömmek istedi ama kazdıkları çukura teröristleri biz gömdük, gömmeye de devam edeceğiz." dedi.
Bakan Gül: Teröristleri çukurlara gömdük, gömmeye devam edeceğiz

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Muratpaşa Belediyesi ile Antalya Gaziantepliler Kültür Derneğinin düzenlediği Gaziantepliler buluşmasında katıldı, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

"Terörü sonuna kadar bitirmeye kararlıyız." ifadesiyle terörle mücadelede "kararlılık" mesajı veren Bakan Gül, "Birileri çukur kazdı, milletimizi o çukurlara gömmek istedi ama kazdıkları çukura teröristleri biz gömdük, gömmeye de devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

"TEK DERDİMİZ TÜRKİYE'YE DAHA FAZLA HİZMET ETMEK"

AK Parti ve MHP'nin "Partiler bir tarafa, memleketimiz, şehrimiz başımız gözümüz üstüne. Asıl olan memleketimiz, şehrimiz ve ülkemizdir." diyerek el ele Cumhur İttifakı'nı kurduğunu vurgulayan Gül, tek dertlerinin Türkiye'ye daha fazla hizmet etmek olduğunu anlattı.

Gül, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in belediyecilikte marka hizmetler yaptığının altını çizerek, "Menderes Türel çok iyi bir düşünce ve siyaset adamıdır. Çok iyi bir belediyecidir, gönül adamıdır. Antalya gerçekten onunla çok güzel hizmetlere şahit oldu. Elbette yapacak daha çok ve güzel işimiz var. Bu nedenle büyükşehirde de Menderes Türel beye en güçlü desteği, bir hemşehriniz olarak rica ediyorum." diye konuştu.

AK Parti'nin Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Gökçen Özdoğan Enç'in de daha önce parlamentoda birlikte çalıştığı çok değerli bir siyasetçi olduğunu belirten Gül, güçlü bir destek verilmesi halinde onun da en güzel hizmetleri yapacağından hiç şüpheleri olmadığını kaydetti.

Bakan Gül'e konuşmasının ardından Dernek Başkanı Haydar Doğan tarafından Antalyaspor forması ve kaşkolu hediye edildi.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.