Son Dakika

“Ben olsaydım, Türkiye’yi terk ederdim”

AK Parti’nin Ankara adayı Mehmet Özhaseki, sahte senet iddiaları ile gündeme gelen rakibi Mansur Yavaş için “Hayretle baktım ‘Ne diyor’ diye, beni suçluyor. Şimdiki haliyle de eğer ben Mansur Yavaş olsaydım, ülkeyi terk ederdim” ifadelerini kullandı.
“Ben olsaydım, Türkiye’yi terk ederdim”

AK Parti’nin Ankara adayı Mehmet Özhaseki, sahte senet iddiaları ile gündeme gelen rakibi Mansur Yavaş için “Hayretle baktım ‘Ne diyor’ diye, beni suçluyor. El insaf ya… Suçladığı adamı ben tanımıyorum, kendisi tanıyor. Bakın iddialı bir şey söyleyeyim. Eğer o adamı biz konuşturmuşsak veya dediği gibi benimle ilgili bir şey varsa Türkiye’yi terk ederim. Şimdiki haliyle de eğer ben Mansur Yavaş olsaydım, ülkeyi terk ederdim” ifadelerini kullandı. Mansur Yavaş’a karşılıklı canlı yayın programı yapmayı teklif ettiğini hatırlatan Özhaseki, “Kendisi tartışmaya çıkmaz. Çünkü belediyeciliği bilmiyor” şeklinde konuştu.

“KOMİKLİK YAPIYOR”

Herkesin Mansur Yavaş’a açıkça sorduğu sorular olduğuna dikkat çeken Mehmet Özhaseki, “Sen bir avukatlık hizmeti mi veriyorsun? Öyle olduğunu söylüyor. ‘Vekâletini göster’ diyorsun; yok. ‘Sözleşmeni göster’ istiyorsun; o da yok. Kocaman bir dava söz konusu, ortada ‘600 bin dolar’ dolaşıyor, az para değil. Niye sözleşme yapmadın peki? ‘Vergi ödemek gerekirdi’ diyor. Sen vergi mi kaçırıyorsun? Mal varlığında göster öyleyse, göstermiyorsun” ifadelerini kullandı. Özhaseki son olarak, Mansur Yavaş’ın ‘MHP’den yüzde 56 oy alacağım’ sözlerini yorumlayarak, “Herkesi güldürmek için söylemiş olması gerekiyor” dedi.

 

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.