Son Dakika

CHP’nin kiri suyun yüzünde!

İçişleri Bakanlığınca görevden uzaklaştırılan eski Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, yeniden aday gösterilmemesini eleştirdi.
CHP’nin kiri suyun yüzünde!

Kendisine parti içinde “kumpas” kurulduğunu savunan Murat Hazinedar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan belediyedeki çalışmaların incelenmesi için bir heyet istediğini, görevlendirilen heyetin kumpas kurma hevesiyle hareket ettiğini ifade ederek, “Bu heyet, şahsıma kumpas kurma hevesindeki, parti içi müfterilerle görüşmüş ve bu 3-5 müfterinin hakkımdaki iftiralarını organize şekilde kamuoyuna servis etmiştir. Bütün gerçeklere ve belgelere rağmen bana düşmanlık yapan herkes MYK ve PM katında ödüllendirildi. Şimdi ben nasıl diyebilirim ki iktidar şahsıma siyasi operasyon yaptı” dedi.

KEMAL KILIÇDAROĞLU ENGEL OLMADI

“Operasyonu şahsıma yönetim kademesinden ve Beşiktaş’taki bir kısım sözde partililer yapmıştır” diyen Hazinedar “Buna engel olmayan da bunun için gereğini yapmayan da CHP’nin Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu’dur. İsmim Genel Başkan tarafından ne MYK’da ne PM’de gündeme getirildi. Yanımda tek bir MYK üyesi ya da tek bir PM üyesi olmadığı için aday belirleme sürecinde ismimi hatırlayan olmadı. Genel Başkanımız da arkamda durmadı. Hazinedar, CHP’nin İBB başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nun da kendisine randevu vermediğini belirterek serzenişte bulundu.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.