Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sandıklarda en ufak sızmaya izin vermeyeceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sandıklarda en ufak bir sızıntıya, kaçağa izin vermeyeceklerini belirterek, AK Parti teşkilatlarına "Seçimlere kadar gayretle çalışın" çağrısında bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sandıklarda en ufak sızmaya izin vermeyeceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'da İstanbul Sandık Başkanları Buluşması'nda konuştu. 

"Tüm sandıkların kontrol altında tutulması, sandıkların tam hakim olmak için bu toplantıyı yapıyoruz." diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, sandıklarda en ufak bir sızıntıya, kaçağa izin vermeyeceklerini belirti. 

Ortalama bir sandıkta 300-350 seçmen olduğunu anımsatan Erdoğan, şu ifadeleri kullandı: 

"Gençler gençlere, kadınlar kadınlara, ana kademe ana kademeye ulaşacak, bunların üzerinde çalışacağız. Bugün Atatürk Kültür Merkezi'nin yeni binasının temelini attık. Muhteşem bir opera binası yapıyoruz. İstanbul'da inşallah Binali Yıldırım kardeşimizle bu yola devam edeceğiz. Yiğit yattığı yerden belli olur. "

"HALDE TERÖR ESTİRENLERİN İŞİNİ BİTİRİRİZ"

"CHP'yi üç şeyle tarif edeceksiniz: Çöp, çamur, çukur." diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasını şu şekilde sürdürdü:

"Domates, patates, patlıcan diyorlar, bunların hepsi yutturmaca. Bir çete öyle türedi. Biz de tanzim satış yerleri açıyoruz. Halde terör estirenlerin işini biz en kısa zamanda bitiririz. Yarından itibaren bütün buralar kuruluyor. Buralarda maliyetine bunu vatandaşımıza satacağız. Ticaret Bakanlığı'ndan müfettişler hale gitmişler, bu müfettişlerimizi dövmeye kalktılar. Kovana çomak sokulduğu için... Kendini devletten güçlü zanneden varsa, devlet nasıl teröristlere Cudi'de, Gabar'da, Tendürek'te mağaralarda işini bitirdiyse, halde terör estirenlerin işini bitiririz. El ele vereceğiz bu sömürüyü bitireceğiz." 

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.