Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi 20 günlük aranın ardından toplandı

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı. Külliye'deki kabine toplantısı, saat 15.15'te başladı.

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi 20 günlük aranın ardından toplandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’ni topladı. Son toplantıyı 9 Haziran’da gerçekleştiren Cumhurbaşkanlığı Kabinesi saat 15.15’te bir araya geldi.

BAKAN KOCA SUNUM YAPACAK

Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde maske takılarak ve sosyal mesafe kurallarına uyularak yapılan toplantıda, yeni tip koronavirüs ile mücadele kapsamında 1 Haziran’da hayata geçirilen normalleşme adımlarının sonuçları Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın yapacağı sunum ile dğerlendirilecek Tplantıda, 1 Temmuz’da normalleşme kapsamında atılacak adımlar da gözden geçirilecek.

LİBYA VE AKDENİZ MASAYA YATIRILACAK

Toplantıda, Libya ve Akdeniz’de atılan adımların da gündeme gelmesi bekleniyor. Kısa bir süre önce Libya’ya giden Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın bu temasla ilgili kabineyi bilgilendireceği belirtiliyor. Libya Başbakanı Fayiz es- Sarrac ile yapılacak yeni iş birlikleri de bu kapsamda gündeme gelecek başlıklar arasında yer alıyor.