Son Dakika

Erdoğan'dan Muharrem İnce'ye eleştiri: Unutmuş değiliz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran seçimlerinde "YSK'nın önünde olacağız, sandıkları bırakmayacağız" diyen Muharrem İnce'ye, "Ne oldu, nerede oturdun? Hala oturuyorsun." diyerek yüklendi
Erdoğan'dan Muharrem İnce'ye eleştiri: Unutmuş değiliz

Her seçim öncesinde, "oylar çalındı", "YSK'nın önünde olacağız" ve "sandıkları bırakmayacağız" diyen CHP'lilerin son örneği, 24 Haziran seçimlerinde cumhurbaşkanı adayı gösterdikleri Muharrem İnce oldu.

İnce, 24 Haziran 2018 seçimleri öncesinde, "Seçim akşamı avukat ordusuyla YSK'nın önüne gideceğim" demiş, kesin seçim sonuçlarının ardından YSK önünde açıklama yaptıktan sonra ortadan kaybolmuştu. 

"HALA OTURUYORSUN"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda CHP'lilerin bu durumunu ele aldı. Bazı kesimlerin kendi başarısızlıklarını, seçimleri yürütmekle yükümlü kurumlara yükleme gayretlerine her dönemde şahit olduklarını belirten Erdoğan, "Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde avukat ordusuyla seçim kurullarımızı tehdit eden bir adayı hala unutmuş değiliz. YSK'nın önünde oturacağız diyenleri unutmuş değiliz. Ne oldu, nerede oturdun? Hala oturuyorsun." diye konuştu.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.