Son Dakika

Erkan Akçay'dan Kılıçdaroğlu'nun sokak çağrısına tepki

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "İkinci Gezi" çağrısına sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu'nun açıklamasını "vahim ve talihsiz" bir açıklama olarak değerlendiren Akçay, "Kılıçdaroğlu bir beka sorunu haline gelmiştir” dedi.
Erkan Akçay'dan Kılıçdaroğlu'nun sokak çağrısına tepki

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, katıldığı bir televizyon programında, Fransa'nın başkenti Paris'te akaryakıt zammı nedeniyle 'Sarı Yelekliler'in başlattığı eylemler üzerinden Türkiye'yi ikinci Gezi Olayları ile tehdit eden CHP Genel Başkanı Kema Kılıçdaroğlu'na sert tepki gösterdi. 

Kılıçdaroğlu’nun işçileri sokağa çağıran açıklamalarını "vahim ve talihsiz" bir açıklama olarak değerlendiren Akçay, “Kılıçdaroğlu’nun açıklaması vahim ve talihsiz bir açıklamadır." dedi.

"VATANDAŞLARI SOKAĞA DÖKMEK İSTİYOR"

CHP'nin seçim yenilgilerinin hazımsızlığıyla kendi demokratik pozisyonundan uzaklaşarak milleti sokağa ve buradan siyasi bir rant devşirmek peşinde olduğunu belirten Akçay, “Kılıçdaroğlu’nun bu açıklaması son derece sorumsuz, hiçbir siyasetçiye yakışmayacak bir açıklamadır. Kılıçdaroğlu bu açıklamasının nereye varacağını bilerek konuşuyorsa ihanet, bilmiyorsa gaflet içindedir! Kılıçdaroğlu bir beka sorunu haline gelmiştir” dedi.

AĞIR TOKAT YİYECEKLER

CHP’nin Paris’te Sarı Yelekliler eylemlerine eski bir milletvekili görevlendirdiğine dikkat çeken Akçay açıklamasına şöyle devam etti:

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.