Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Göksu gençleri uyardı: CHP zihniyetini iyi tanıyın!

M. Tevfik Göksu, CHP’nin sadece reklam ve takiye yaparak gençlerin ümitlerini kırdığını söyleyerek, “CHP zihniyetini iyi tanıyın” uyarısında bulundu.

Göksu gençleri uyardı: CHP zihniyetini iyi tanıyın!

İBB Meclisi’nin 2021 yılı ilk toplantısında gençlere seslenen İBB AK Parti Grup Başkanvekili M. Tevfik Göksu, gençlere seslendi.

Göksu, CHP zihniyetinin gençlerin ümitlerini kırdığını belirterek, “Gençlik, kısır siyasi çekişme istemez. Gençlik, hayat tarzları üzerinden kimlik siyaseti istemez. Ötekileştirme istemez. Yaşam tarzı dayatması istemez. Gençlik, siyasetten ekstra bir yardım da istemez. İstedikleri sadece fırsattır, iyimserliktir, umuttur. Dünyaya açık olmak ama kendi olarak da kalabilmek ister. Özgürlük ister. Kendilerine inanılmasını ister. En çok da ‘kendilerine doğruların söylenmesini isterler. CHP’li belediye, gençlere sadece ‘reklam’ metni okur, gerçekleri saklamak için takiye yapar. Yapmadığına ‘yaptım’ der. Yaptığına da ‘yapmadım’ der. Bundan daha ümit kırıcı bir şey olabilir mi? O yüzden sevgili gençler, bu ülkenin yakın siyasi tarihini iyi okuyun. CHP zihniyetini iyi tanıyın” diye konuştu.