Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

İBB Ulaşım Daire Başkanı Taylan Engin istifa etti | İmamoğlu Balıkesir’den getirtmişti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Taylan Engin istifa etti. İBB Başkanı İmamoğlu'nun davetiyle Balıkesir'den gelip, görevine başlayan, öğretim üyesi Taylan Engin'in istifa nedeninin 'uyumlu çalışamamak' olduğu açıklandı.

İBB Ulaşım Daire Başkanı Taylan Engin istifa etti | İmamoğlu Balıkesir’den getirtmişti

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun çağırmasıyla Balıkesir’den gelip, Ulaşım Daire Başkanlığı görevine başlayan, öğretim üyesi Dr. Taylan Engin istifa etti.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nde genel sekreter yardımcılığı yapan ve daha sonra geçtiği Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nde öğretim üyesiyken, Ekrem İmamoğlu tarafından İstanbul’a davet edilen Engin, İBB Ulaştırma Daire Başkanı olmuştu.

İBRAHİM ORHAN DEMİR İLE ANLAŞAMIYORDU

Engin, bu görevinden istifa ederken gelişmeyi doğrulayan İBB Basın Danışmanlığı Koordinatörü Şükrü Küçükşahin, Engin’in, dilekçesini çarşamba günü verdiğini söyledi. Engin’in, bağlı olarak çalıştığı Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Orhan Demir ile anlaşamadığı iddiaları sorulan Küçükşahin, “Uyumlu bir çalışma sergileyemedikleri şeklinde değerlendirme yapmak daha doğru bir ifade” şeklinde konuştu.