Son Dakika

“Katiller sürüsünü kazdıkları çukurlara doldurduk üstünü kapattık”

AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mehmet Özhaseki,  2015-2016 döneminde Güneydoğu'da yaşanan çukur olaylarını hatırlatarak, "O katiller sürüsünü, evlatlarımıza pusu kurarak şehit edenleri kazdıkları çukurlara doldurduk üstünü kapattık." dedi.
“Katiller sürüsünü kazdıkları çukurlara doldurduk üstünü kapattık”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Keçiören'de Seçim İrtibat Bürosunun açılışında yaptığı konuşmada, 16 yıllık iktidarları döneminde sağlık, ulaşım, enerji başta olmak üzere birçok alanda başarılı olduklarını, Türkiye'nin büyüyerek güçlendiğini söyledi.

"MİLLİ OLSUNLAR, YERLİ OLSUN İSTEDİK"

Cumhur İttifakı'nın önemini anlatan Özhaseki, "Belediye başkanı olarak iş başına gelecek arkadaşlar Kandil'den emir almasınlar, belediye başkanı olacak adamlar yan gözle Pensilvanya'dan emir almasınlar istedik. Milli olsunlar, yerli olsunlar istedik. Geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde çekmiş olduğumuz çileler emin olun bizi bu konuda çok duyarlı olmaya itti." ifadelerini kullandı.

"KATİLLER SÜRÜSÜNÜ KAZIKLARI ÇUKURLARA DOLDURDUK"

Özhaseki, 2015-2016 döneminde Güneydoğu'da yaşanan çukur olaylarını hatırlatarak, "O lanet örgüt ne zaman ki kalkıp da öz yönetim ilan ederek paçavralarını bayrak diye çekerek ülkeyi bölmeye başladı, işte o zaman onları, o katiller sürüsünü, evlatlarımıza pusu kurarak şehit edenleri kazdıkları çukurlara doldurduk üstünü kapattık." dedi.

Özhaseki, seçim bürosunun açılış kurdelesini kestikten sonra bir süre vatandaşlarla sohbet etti.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.