Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yeni parti yorumu: AK Parti’ye olan ihtiyacı teyit ediyorlar

AK Parti İl Başkanları Toplantısı'nda açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni siyasi parti girişimleri için "Yeni diye ortaya sürülen her sözde oluşum sadece AK Parti’ye olan ihtiyacı teyit ediyor onun ötesinde bir işe yaramıyor" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yeni parti yorumu: AK Parti’ye olan ihtiyacı teyit ediyorlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

“CHP KASITLI OLARAK KUTUPLAŞTIRIYOR”

“AK Parti 7. olağan kongre süreci olağan şekilde devam ediyor. Belde kongrelerimizi zaten tamamlamıştık. Şu ana kadar 181 ilçe kongremizi bitirdik. Cumhur İttifakı olarak ülkemize kazandırdığımız yeni yönetim sistemi her geçen gün daha iyi oturuyor.

Türkiye’de sırf AK Parti’ye ve şahsımıza düşmanlığı nedeniyle her meselede karşı tarafın safında yer alan bir kesim var. Bunun başında CHP zihniyeti geliyor. CHP kasıtlı bir şekilde kutuplaştırmayı derinleştirerek çok tehlikeli bir oyun oynuyor. Partimize ve şahsımıza olan kinleri sebebiyle sadece belirli TV’leri seyredip belirli gazeteleri okuyanlar bu bühtanların gerçek olduğunu zannediyorlar.

“İSTİKLAL MARŞI’NI OKUMAYI KESTİLER”

Bölücü terör örgütünün güdümünde parti ile kurduğu ittifakı artık gizlemeyen CHP, İstiklal Marşı’na katılmayı kesti. Tek bir kare tek bir slogan üzerinden gerçek olmayan slogan üretenleri üzüntüyle seyrediyoruz. Milletimizin siyasi mühendisliklere de karalama korkutmaya dayalı eski siyaset yöntemlerine artık karnı toktur.

YENİ PARTİLERLE İLGİLİ YORUM

Tıpkı sirkteki cambaz gibi herkes gösteriyi seyreder ama gösteri bitince her şey orada kalır. Yeni diye ortaya sürülen her sözde oluşum sadece AK Parti’ye olan ihtiyacı teyit ediyor onun ötesinde bir işe yaramıyor.

PARTİ TEŞKİLATINA YENİLENME MESAJI

Lütfen kadrolarımızı oluştururken o ilin o ilçenin kanaat önderlerini bulacaksınız. Aynı heyetlerle aynı ekiplerle yürümeye mecbur değiliz mahkum değiliz. Bunun için de arayışların ideal olması lazım. Ömerleri, Haticeleri, Ayşeleri bulacağız dedik. Yoksa aynı ekiplerle yola devam edelim! Yok böyle bir şey istemiyoruz. Enerjisi olan çalışan çalışabilen arkadaşlarımızla da yolumuza tabi ki devam edeceğiz.