Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Geleceğiniz varsa göreceğiniz de var

Kahramanmaraş'ın 100. kurtuluş yılı etkinliklerinde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan. Türkiye'ye yönelik tuzak karan mihraklara seslenerek "Geleceğiniz varsa göreceğiniz de var" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Geleceğiniz varsa göreceğiniz de var

Kahramanmaraş’ın Kurtuluşunun 100. Yıl Dönümü Kutlamaları’na katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar:

Maraş kalesinden indirilen bayrak yerine dikilene kadar süren mücadeleye tüm şehir katılmıştır. Maraş’ın üzerine 12 Şubat sabahı güneş bir başka doğmuştur. Maraş’ın mücadelesi tüm Anadolu’yu ateşledi. Maraş halkının yaşadığı acılar bir asır sonra hala çok tazedir. Sizler ateşi kanla önlemenin sırrını elinizde tutuyorsunuz.

İşte bu Maraş tarih sayfalarına kendi kendini kurtaran şehir olarak geçmiştir. Vatanı, bayrağı, istiklali uğruna canını feda eden Kahramanmaraşlılar bütün dünyaya bizim nasıl bir millet olduğumuzu göstermiştir.

MARAŞ-ANTEP ARASI 52 DAKİKAYA İNİYOR

Kahramanmaraş’a ikinci üniversiteyi kurduk. Yurt binaları inşa ettik. Gençlik merkezleriyle Kahramanmaraş’ı donattık. Hızlı tren hattını tamamladığımızda Kahramanmaraş – Gaziantep arası 53 dakika olacak.

“SİNSİ AMAÇLARINA ULAŞAMAYACAKLAR”

Dün dedeleri arkalarına bakmadan kaçanlar bugün bizimle ilgili hayaller kurmaya başladılar.
Ülkemizin bir süredir maruz kaldığı saldırıları, bir asır önceki hayallerini yeniden tedavüle koyma çabalarıdır. Derslerini her fırsatta veriyoruz. Hem sahada hem masada yürütülen sinsi faaliyetlerin hiçbirinde amaçlarına ulaşamayacaklardır.

HDP VE SAADET PARTİSİ’NE “AP” TEPKİSİ

Bu sinsi faaliyetlerden biri geçtiğimiz gün AP’de yaşandı. Kırmızı bültenle aranan bölücü teröristler misafir edilip konuşturuldu. HDP ve Saadet Partisi vekilleri de yer almışlardır. Şimdi biz bu vekillere ve partilere karşı işlem yapsak ortalığı ayağa kaldırırlar.

AB’YE TERÖR MESAJI: İLKELİ DAVRANIN

Yine geçtiğimiz haftalarda Belçika’da terör örgütünü destekleyen nitelikte karar alındı. Kendi yargı organının kararlarına uymayan bir AB’nin ne güvenilirliği, ne de itibarı kalır. Bugün teröristlere kucak açanlar yarın aynı dert onlara çöreklendiğinde karşılarında dert anlatacak kimseyi bulamazlar. AB’yi terör karşısında ilkeli bir tutum sergilemeye davet ediyorum.

“GELECEĞİNİZ VARSA GÖRECEĞİNİZ DE VAR”

Türkiye’nin geleceğini bu büyük mücadelenin sonuçları belirleyecek. Gezi olaylarından 17/25 Aralık tezgahlarına ve ekonomimize kurulan tuzaklara karşı mücadelemizde kadar bu mücadelenin her adımında milletimiz yanımızda oldu. Bize bu topraklarda bir yudum su içmeyi çok görenlere hüsrana uğrata uğrata yolumuza devam ediyoruz. Ne yaparsanız yapın Türkiye 2023 hedeflerine ulaşacaktır. Geleceğiniz varsa göreceğiniz de var.

Bu bir son dakika haberi.
Ayrıntılar Güncellenecek…