Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Cumhurbaşkanı Erdoğan: AK Parti’ye katılımlar artacak

Kardeş Belediyeler Toplantısı'nda açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Dünkü toplantımızda 5 belediye başkanımızın AK Parti'ye katılımını gerçekleştirdik. Bu sayının ilerleyen dönemde daha da artacağına inancım tamdır" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: AK Parti’ye katılımlar artacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,”Kardeş Belediyeler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı”nda açıklamalarda bulundu..

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar:

“Dünkü toplantımızda 5 belediye başkanımızın AK Parti’ye katılımını gerçekleştirdik. Bu sayının ilerleyen dönemde daha da artacağına inancımız tamdır”

Halkımızla aramıza asla bürokratik duvarlar örmemeliyiz. İnsanımıza tepeden bakmak AK Partiliye yakışmaz.

Geçmişe değil geleceğe odaklanacağız. Hizmete talip olan kişi, aslında zorluklara sıkıntılara talip olduğunu bilmelidir.

“VAATLERİNİ UNUTANLARDAN OLMADIK”

CHP gibi seçim döneminde vatandaşı vaat yağmuruna tutup seçim sonrası unutulanlardan olmadık. Bir işi yapmayı gönülden isteyen mutlaka bir yolunu bulur.

Belediyeler ülkemizin en ücra köşelerine ulaşma fırsatı bulduğumuz temel hizmet birimleridir. Bunca yıllık hizmet yolculuğumuzda yerel idareler bizim her zaman lokomotifimiz olmuştur.

Maddi bakımdan durumu nasıl olursa olsun her bir belediyemizin diğerlerinden öğreneceği pek çok değerli bilgi bulunuyor. Doğudaki belediyelerimiz sıkıntı çekerken batıdaki belediyelerimiz keyfe keder projelere pay ayırabiliyor.

“TÜRKİYE’NİN HEBA EDECEK BİR TEK ÇİVİSİ BİLE YOKTUR”

Bırakın araç gereç gibi kaynakları atıl halde bekletmeyi, Türkiye’nin heba edecek tek bir çivisi, boşa geçirecek tek bir anı dahi yoktur.

AK Parti belediyeleri artık sadece kaliteli hizmetin değil, aynı zamanda dayanışmanın, paylaşmanın da öncüsü olacaklardır.”

Son Mahalli İdareler Seçimlerinin üzerinden daha bir sene bile geçmeden şovmenlerin maskesi düşmeye, gerçek yüzleri ifşa olmaya başladı.
Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri