Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan gençlere sosyal medya uyarısı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, telekonferans yöntemiyle gerçekleştirilen programda gençlere hitap etti. Özellikle sosyal medya konusunda önemli ikazlarda bulunan Erdoğan "Gençlerimizden sosyal medyada sahte hesaplar arkasına saklanan provokatörlere karşı uyanık olmalarını bekliyorum" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan gençlere sosyal medya uyarısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, telekonferans yöntemiyle gerçekleştirilen programda gençlere hitap etti.

Erdoğan’ın konuşmalarından satır başları:

GENÇLER GÜÇLÜ TÜRKİYE’NİN MİMARLARI

Tüm dünya gibi ülkemizi de etkileyen koronavirüs salgını nedeniyle bu sene buruk bir Ramazan geçiriyoruz.

Hamasetten ve husumetten uzak bir şekilde tarihimizi öğrenmeniz gerekiyor. Köklerimizle irtibatımızı ne kadar diri tutarsak hayatta o kadar güçlü oluruz.

Gençlerimizi büyük ve güçlü Türkiye’nin mimarları olarak görüyoruz. Türkiye’de gençler artık hayatın her alanında ülkemizin yolunu aydınlatıyor.

Ya istiklal, ya ölüm parolasıyla çıktığımız bu kutlu yolculukta engellere, sabotajlara ve ihanetlere rağmen kararlılıkla yürüyoruz.

VEFA SOSYAL DESTEK GRUPLARINA YAPILAN SALDIRILARA TEPKİ

Van ve Adana’da olduğu gibi milletle bağını koparmışların, bırakın yardım yapmayı, yapılan yardıma tahammül gösterememesi gayet doğaldır.

Bölücü teröre boyun eğmediğimiz gibi sokak terörüne de asla müsaade etmeyeceğiz. Siyasete şiddet bulaştırmak isteyen şehir eşkiyalarına izin vermeyeceğiz.

GENÇLERE “SOSYAL MEDYA” UYARISI

Gençlerimizden sosyal medyada sahte hesaplar arkasına saklanan provokatörlere karşı uyanık olmalarını bekliyorum.

Burs ve kredi ödemelerini bugün itibarıyla başlattık.