Garip olay Kastamonu’nun Cide ilçesinde yaşandı.  Sahil bölgesinde Belediye Liman içerisinde bulunan Rahime Kaptan Parkında dolaşan vatandaşlar, kamelyanın yandığını gördü ve hemen durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine çağrılan itfaiye ekiplerince yanan kamelya söndürdü. Polis ekipleri de yangın yerinde inceleme başlattı.  Polis ekipleri, yaptıkları incelemenin sonuncunda kamelyanın kundaklama sonucu yandığını tespit etti. 

 

Çevredeki güvenlik kamerası ve Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kameralarından şüphelilerin kimliklerini tespit eden polis ekipleri, yaptıkları araştırma neticesinde gördükleri karşısında şoke oldu. Bir grup gencin yanan kamelyanın önünde çekildikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaştıkları ortaya çıktı. Bunun üzerine polis ekipleri kimliği tespit edilen , H.K., S.S., Ö.S. ve E.D.’yi gözaltına aldı.Öte yandan, Cide ilçesinde liman içerisinde bulunan umumi tuvalete de zarar verilerek, çerçeveleri kırıldı.

Kırşehir'de, bir kişinin evine pompalı tüfekle ateş açan şüpheli yakalandı! Kırşehir'de, bir kişinin evine pompalı tüfekle ateş açan şüpheli yakalandı!

Editör: Merve Dere