Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

A Milli Futbol Takımı aday kadrosu açıklandı! İşte A Milli Futbol Takımı aday kadrosu

A Milli Futbol Takımımız Euro 2020 öncesi son iki maçına çıkacak. Özellikle İstanbul'da Türk Telekom Stadı'nda oynanacak olan İzlanda maçı büyük önem taşıyor. Millilerimiz maçı kazandığı takdirde Euro 2020 biletini cebine koymuş olacak. Vatandaşlar maçın aday kadrosunu merak ediyor. Peki, A Milli Futbol Takımı aday kadrosu açıklandı mı? A Milli Futbol Takımı kadrosu...

A Milli Futbol Takımı aday kadrosu açıklandı! İşte A Milli Futbol Takımı aday kadrosu

A Milli Futbol Takımımız Euro 2020 öncesi son iki maçına çıkacak. Özellikle İstanbul’da Türk Telekom Stadı’nda oynanacak olan İzlanda maçı büyük önem taşıyor. Millilerimiz maçı kazandığı takdirde Euro 2020 biletini cebine koymuş olacak. Büyük turnuva hasretine son vermek istiyoruz. Vatandaşlar maçın aday kadrosunu merak ediyor. Peki, A Milli Futbol Takımı aday kadrosu açıklandı mı? A Milli Futbol Takımı kadrosu…

A Milli Futbol Takımı aday kadrosu açıklandı!

A Milli Takım Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde İzlanda ve Andorra ile karşı karşıya gelecek. Teknik direktör Şenol Güneş A Milli Takım kadrosunu ne zaman açıklayacağını duyurdu.

Bugün özel bir etkinlikte açıklamalarda bulunan Güneş, İzlanda ve Andorra kadrolarını bu akşam saat 20:20’de açıklanacağını duyurdu.

EURO 2020’ye Özel Saat!

Güneş, ”Fransa maçı sonuçtur, başarı elde edilmiştir. Amaç insanımızın mutluluğuna vesile olmaktır. Bizim birlikte yapacağımız çok şey var. Bu güzel bir şey. Tüm takımları tutan taraftarların, piramitin tepesinde olan Milli takımda birleşmesini istiyoruz. Milli Takım kadrosunu bu akşam 20:20’de açıklayacağız. EURO 2020’yi çağrıştırdığı için böyle bir saati seçtik.” dedi.

Daha önce Arnavutluk ve Fransa maçı aday kadroları da saat 20:20’de açıklanmıştı.