Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Ahmet Ağaoğlu’ndan Ali Koç’a cevap!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un dün yaptığı açıklamalara cevap verdi.

Ahmet Ağaoğlu’ndan Ali Koç’a cevap!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, dün Antalya’da basın toplantısı düzenleyen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a sert yanıt verdi.

İşte Ağaoğlu’nun açıklamaları: “Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un beyanatları ile ilgili bugün açıklama yapacağız. Trabzonspor bütün gelir ve giderlerini KAP vasıtasıyla; menajerine ödenecek kuruşuna kadar, kulübüne ödenecek kuruşuna kadar açıklıyor. Bunun anlamı şu; Trabzonspor’un bütün gelir ve giderleri, kamuoyuyla paylaşılan gelir ve giderler. Sözlü olarak anlattık. Saat 14.61’de yapılacak açıklamayı okusunlar.

‘SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK’

Hayatlarını örtülü, kapalı ve gizli icraatları ile sürdüren insanların bakış açıları. Belirli amaçlarla çıkarılan söylentiler. Bunlarla alakalı olarak suç duyurusunda bulunduk. Devam eden süreç içinde bir takım beyanatların verildiği zaman kimler tarafından verildiği ortaya çıkıyor. Kulübün gelirleri ve giderleri bugüne kadar kamuoyu platformunda paylaştık. Hiçbir şekilde iyi niyetli yapılan bir açıklama değildir.

‘KENDİ YAZDIKLARI SENARYODA KENDİLERİ OYNASINLAR’

Sportif mücadele sahada verilir. Bütün rakiplerimize saygılıyız. Kendi yazdıkları senaryoda, kendi yazdığı hikayede kendileri oynasınlar. Hiçbir şekilde bu tartışmaların içine girmeyeceğiz. Şota’nın söylediği bir laf var: “Korkmayın daha olmadık, daha var.”