Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ali Koç’un yeni teknik direktör adayı Almanya’dan

Teknik direktör arayışlarına devam eden ve bu konuda nokta atışı yapmak isteyen Fenerbahçe’nin ismi sır gibi saklanan bir Alman antrenörle görüşme halinde olduğu öğrenildi.

Levent Gültekin
Ali Koç’un yeni teknik direktör adayı Almanya’dan

Ersun Yanal ile yollarını ayırdıktan sonra teknik direktör arayışlarında henüz somut bir adım atmayan Fenerbahçe’de gözler Almanya’ya çevrildi. Daha önce yaptığı açıklamalarla Erol Bulut’u işaret eden Başkan Ali Koç’un Bjelica haricinde Alman bir teknik direktörle temas halinde olduğu öğrenildi.

KOÇ’UN KAFASINDA HEP ALMAN MODELİ VAR

İki taraf arasındaki görüşmeleri ünlü bir Türk menajerin üstlendiği kaydedildi. Geçmişte Bruno Labaddia ve Roger Schmidt gibi tecrübeli hocaları gündemine almasına karşın resmi anlamda adım atmayan Başkan Koç’un aklının bir tarafında hep Alman modelinin olduğu, daha önce yapılan açıklamaların hedef saptırma olarak yorumlandığı bildirildi.

GÖKHAN GÖNÜL’E SOĞUK BAKILIYOR

Diğer yandan teknik direktör çalışmaları haricinde transfer görüşmeleriyle de yakından ilgilenen Ali Koç’un Beşiktaş forması giyen Gökhan Gönül için herhangi bir teklif yapmadığı ifade edildi. Dahası yönetim kurulunun genilinin de 35 yaşındaki sağ beke son derece soğuk baktığı bilgisi geldi.