Son Dakika

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Abdurrahim Albayrak'ı mahkemeye verdi

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ da derbi tartışmalarına dahil oldu. Gümüşdağ, Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak hakkında konuştu.
Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Abdurrahim Albayrak'ı mahkemeye verdi

Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ derbi tartışmalarına katıldı. Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak hakkında açıklamalarda bulundu.

İşte o açıklamalar:

"Rakibimizin yöneticisinin bir açıklaması olmuş. Hayretle izliyorum. Biz, aynı rakiple, aynı sahada, aynı hakemle oynadığımız maçta VAR kapandı ve golümüz hatalı kararla iptal edildi. İki puanımız gitti ama hiçbir zaman rakip tarafından organize edildi demedik."

"Saha içindeki mücadeleyle öne çıkalım, saha dışına çıkarsak etik olmaz. Benim çok tarzım değildir bu konuşmalar. Bugün ligin ve Avrupa'nın en az gol yiyen, ligin en çok galip gelen takımıyız. Buna rağmen bu ifadeleri şaşkınlıkla dinliyorum."

 "VAR'ın en çok sıkıntısını yaşayan başkan olarak hala ısrarla savunucusuyum. Orada çok daha vahim bir durum var. Bugün kulüpteki arkadaşlara talimat verdim. TFF ile yazışma yapacağız. VAR'ın kayıtları elimizde deniyor. TFF dışında kimsede VAR kayıtları olamaz."

 "Kulüpteki hukuk müşaviri arkadaşlara talimat verdim, yarın TFF'ye bir ziyaret yapacağız. VAR'ın kayıtları elimizde diye bir açıklama var. TFF dışında kimsede VAR kayıtları olamaz. Demek ki hukuk dışı elde edilmiş, ki elde edildiğini söylüyor."

"İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına gerekli suç duyurusunda bulunun dedim hukukçu arkadaşlara. TFF acilen bir araştırma komisyonu kurmalı. Federasyon içinde bu tür kayıtlar el altından verildiyse, görevi kötüye kullanmaktan suç duyurusunda bulunmak zorunda."

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.