Son Dakika

Cimbom yerli yıldız arayışına çıktı! 2 futbolcuyla görüşmeler başladı

Sol ayaklı futbolcu sıkıntısı yaşayan sarı kırmızılı ekip, Alanyaspor'da top koşturan Emre Akbaba ve Konyaspor'un deneyimli oyuncusu Ömer Ali Şahiner'in peşine düştü.

Cimbom yerli yıldız arayışına çıktı! 2 futbolcuyla görüşmeler başladı

Levent Gültekin / Diriliş Postası

Takımda sol ayaklı futbolcu sıkıntısı yaşayan Galatasaray'ın Cengiz Ünder'e talip olduğu, hatta sarı kırmızılı kulübün Roma'ya teklifte bulunduğu iddia edilmişti.

Defansta ve sol kanatta sol ayaklı oyuncu yokluğu yaşayan Galatasaray, Alanyaspor'da top koşturan Emre Akbaba'ya gözünü dikti. Vagner Love'la beraber Süper Ligde fırtına gibi esen Akbaba, Galatasaray'in transfer listesine girerken iki kulüp arasında görüşmelerin devam ettiği öğrenildi. Emre için 5 milyon eurodan kapıyı açan Alanyaspor yöneticileri bu fiyattan aşağı inmezken Galatasaray'ın 3 milyon euro teklif ettiği öğrenildi.

Sağ bekte Mariano'nun alternatifini arayan Galatasaray, Konyaspor'un deneyimli oyuncusu Ömer Ali Şahiner'i de listeye aldığı belirtilirken, başkan Dursun Özbek'in Konya yönetimine 2 milyon euro verdiği ifade edildi. Sağ önde de oynama yeteneği bulunan Ömer Ali, UEFA Avrupa Liginde Vitoria maçında harikalar yapmış, oyuncunun performansı bir hayli göze batmıştı.

Yorumlar