Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Deniz Sarıtaç kimdir? Deniz Sarıtaç Fenerbahçe’den neden ayrıldı? Comolli’ye Instagram üzerinden yüklendi!

Comolli'nin istifası sonrası sosyal medyada ilginç bir olay gündeme taşındı. Tercüman Deniz Sarıtaç Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda Comolli'nin istifası için "Bir gün sana da gelecekti sıra" yorumunda bulundu ve gülücük emojileriyle birlikte "Uçağı kaçtaymış" sorusunu sordu. Peki Deniz Sarıtaç kimdir? Deniz Sarıtaç Fenerbahçe’den neden ayrıldı?

Deniz Sarıtaç kimdir? Deniz Sarıtaç Fenerbahçe’den neden ayrıldı? Comolli’ye Instagram üzerinden yüklendi!

Fenerbahçe’de beklenen ayrılık gerçekleşti ve sportif direktör Damien Comolli görevinden istifa etti. Bu ayrılığın ardından ise olay bir paylaşım geldi. Fenerbahçe’de yolların ayrıldığı eski tercüman Deniz Sarıtaç’tan istifa eden Damien Comolli’ye bombardıman geldi.

Fenerbahçe’de yolların ayrıldığı eski tercüman Deniz Sarıtaç’dan istifa eden Damien Comolli hakkında olay ifadeler geldi. Sarıtaç, “Bir gün sana da gelecekti sıra” dedi. Sarıtaç ayrıca Instagram’dan yaptığı ve birçok gülücük emojisi kullandığı paylaşımda “Uçağı kaçtaymış?” ifadelerini kullandı.

DENİZ SARITAÇ KİMDİR?

​Fenerbahçe’de uzun yıllardır görev yapan tercüman Deniz Sarıtaç 7 dil biliyordu. İngilizce, Portekizce, İspanyolca, Fransızca, Flemenkçe, İtalyanca ve Almanca bilen Sarıtaç ile sarı lacivertlilerin uzun yıllar tercümanlığını yapmıştı. Ancak geçtiğimiz yaz kendisiyle yollar ayrılmıştı. Deniz Sarıtaç’ın ayrılmasını Comolli’nin istediği belirtilmişti.