Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

EURO 2020 kura simülasyonu!

EURO 2020 grupların belirleneceği kura çekimi 30 Kasım 2019 tarihinde yani yarın Romanya'nın başkenti Bükreş'te düzenlenecek Bükreşte yapılacak Kura çekimi öncesinde sosyal medyada popüler olan bir web sitesiyle kura çekimi simüle ediliyor. Herkes çektiği kurayı sosyal medyadan paylaşıyor. Peki uygulama nasıl çalışıyor?

EURO 2020 kura simülasyonu!

Türkiye’nin de katılacağı Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) kura çekimi heyecanı yaşanacak. A Milli Futbol Takımımız kura çekimine üçüncü torbadan katılacak. Kura çekimi için tören Romanya’nın başkenti Bükreş’te gerçekleştirilecek. Aşağıdan sizde kendi kuranızı çekip sonucun ekran görüntüsünü paylaşabilirsiniz.

Romanya’nın başkenti Bükreş’te gerçekleştirilecek törenle Türkiye’nin rakipleri belli olacak. Hepimizin heyecanla beklediği EURO 2020 kura çekimi ne zaman yapılacak? EURO 2020 nerede oynanacak? sorusu birçok kişi tarafından araştırılıyor. Derlediğimiz haberde EURO 2020 kura çekimleri hakkın detaylar bulabilirsiniz…

EURO 2020 KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN?

Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenecek kura çekimi 30 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

EURO 2020 KURA ÇEKİMİ TORBALARI

  1. torba: Belçika, İtalya, İngiltere, Almanya, İspanya, Ukrayna
  2. torba: Fransa, Polonya, İsviçre, Hırvatistan, Hollanda, Rusya
  3. torba: Portekiz, TÜRKİYE, Danimarka, Avusturya, İsveç, Çekya
  4. torba: Galler, Finlandiya, UEFA Uluslar A, B, C ve D liglerinin play-off galipleri

EURO 2020 NEREDE YAPILACAK?

EURO 2020, 12 ülkenin ortak ev sahipliğinde gerçekleşecek. Bu, turnuvanın bu anlamda farklı bir yere sahip olmasını sağlıyor.

Avrupa Futbol Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak ülkeler şöyle:

İtalya, Azerbaycan, Hollanda, Macaristan, Rusya, Danimarka, İngiltere, İskoçya, İspanya, İrlanda Cumhuriyeti, Almanya, Romanya

İŞTE EURO 2020 kura simülasyonu! 

http://euro2020.demarke.com.tr/

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri