Son Dakika

Fenerbahçe'de heyecanlı bekleyiş! Perşembe günü açıklanıyor...

1907 Fenebrahçe Derneği'nin Başkanı olan Ali Koç, görevinden istifa edip Fenerbahçe Başkanlığı için adaylığını açıklayacak.

Fenerbahçe'de heyecanlı bekleyiş! Perşembe günü açıklanıyor...
Levent Gültekin

Fenerbahçe'de Ali Koç rüzgarı esmeye başladı. 'Her ne olursa olsun 2018'de Fenerbahçe başkanlığına adayım' açıklamasını yapan Koç, ilk hamlesini Perşembe günü atmaya hazırlanırken, sarı lacivertli camianın gelişmeleri an be an takip etmesi taraftarları da heyecanlandırıyor...
 
Artık secim çalışmaları için kolları sıvayan ve yavaş yavaş kadrosunu şekillendiren Ali Koç’un 21 Eylül Perşembe günü '1907 Derneği Başkanlığı'ndan' istifa edip Fenerbahçe başkanlığına resmen aday olacağı belirtildi.
 
21 Eylül’de Four Seasons otelinde yemek verecek olan Ali Koç’un ilk hamle olarak Burhan Karaçam ve Metin Sen'i kadrosuna alacağı bildirilirken, Koç’un 1907 Fenerbahçe derneğinin önde gelen bazı isimlerini de bünyesine katacağı öğrenildi. İlk olarak yönetim kadrosunu şekillendirmeye çalışan 50 yaşındaki genç yöneticinin 'Alex de Souza'ya sportif direktörlük verecek' iddialarına şimdilik soğuk baktığı anlaşılırken, Koç’un takımın alacağı sonuçların kötüye gitmesi halinde mayıs ayında kesin olarak başkan olacağı ifade edildi.
 
Geçtiğimiz hafta vefat eden Hakan Dinçay’ın cenaze töreninde Ali Koç’la bir araya gelmeyen Aziz Yıldırım’ın geleceğinin saha içi sonuçlarına bağlı olduğu bildirilirken, Mayıs ayına kadar şampiyonluktan kopan Fenerbahçe’de Yıldırım’ın arkasında duran bazı üyelerin bu sefer faturayı başkana keseceği belirtiliyor.

Yorumlar