Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Fenerbahçe’de kim corona oldu? Max Kruse’nin testi pozitif mi çıktı?

Çin'de Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan corona virüsüne karşı futbol kulüpleri önlemlerini almaya devam ediyor. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in pozitif çıkan testlerinin ardından Beşiktaş Futbol Takımı da tam kadro halinde teknik heyet ile birlikte virüs testine girmişti. Son dakika haberlerine göre ise Fenerbahçe Futbol Takımında bir oyuncuda ve bir sağlık heyeti çalışanında yeni tip corona virüs bulgularına rastlandı. Peki Fenerbahçe'de kim corona oldu? Max Kruse'nin testi pozitif mi çıktı?

Fenerbahçe’de kim corona oldu? Max Kruse’nin testi pozitif mi çıktı?

Fenerbahçe’de kim corona oldu? Max Kruse’nin testi pozitif mi çıktı? sorusu futbolseverler tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Gelen son dakika haberlerine göre Fenerbahçe Futbol Takımı bir oyuncuda ve bir sağlık heyeti çalışanında coronavirüs bulgularına rastlandığını açıkladı. Cab Bartu Tesisleri’nde Futbol A Takımı oyuncuları, teknik kadrosu ve idari çalışanları bugün coronavirüs testinden geçti. Peki Fenerbahçe’de kim corona oldu? Max Kruse’nin testi pozitif mi çıktı? İşte detaylar…

Fenerbahçe’de kim corona oldu? Max Kruse’nin testi pozitif mi çıktı?

Kulüpten yapılan açıklama şöyle; “Futbol A Takımımızın oyuncuları, teknik kadrosu ve idari çalışanları bugün Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde koronavirüs testinden geçmiştir. Yapılan tetkiklerde bir oyuncumuzda ve bir sağlık heyeti çalışanımızda yeni tip Koronavirüs (COVID-19) bulgularına rastlanmıştır. Oyuncumuzun ve sağlık heyeti çalışanımızın ileri tetkiklerinin ve tedavilerinin yapılması amacıyla hastaneye sevkleri gerçekleştirilmiştir.”

O İSİM MAX KRUSE 

Öte yandan virüse yakalanan oyuncunun Max Kruse olduğu öğrenildi. Alman futbolcu ve diğer kulüp personelinin derhal hastanede izole edilmiş bir biçimde müşahade altına alındığı belirtildi. Bu gelişmenin ardından Fenerbahçeli tüm futbolcu ve teknik heyet de Samandıra Tesisleri’nde teste tabi tutulmaya başlandı.

Fenerbahçe'de kim corona oldu Max Kruse'nin testi pozitif mi çıktı